Tvar prstů jako otevřené dveře do duše. Podívejte se, jaké nejhlubší tajemství a mínusy o vás odhalí vašim úhlavním nepřátelům

Pohled na ruce a prsty může vypovědět hodně o osobnosti člověka. Jak ruce, tak prsty o nás mohou ostatním vypovědět mnohem více, než si uvědomujeme.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Každý člověk je originální a nikdo jiný není úplně stejný jako on. Všichni však máme své charakteristické vlastnosti, které máme společně s mnoha dalšími lidmi. O člověku můžeme hodně zjistit, aniž bychom s ním mluvili. Hovoří za něj totiž například mimika, úsměvy, styl chůze nebo také jeho ruce a prsty. I tvar prstu dokáže o člověku prozradit opravdu mnoho.

Tvar vašeho prstu

Každý máme jiné prsty. Někdo má prst rovný a jeho nehet je hranatý a pravidelný. Jiní mají prst v podstatě špičatý. Od dlaně směrem ven se takový prst zužuje a také nehet má v podstatě špičatý tvar bez ohledu na to, jak si nehty stříháte. Prsty mohou mít také zcela nepravidelný zakřivený tvar. Právě podle tvaru prstu můžeme poznat také povahu člověka.

iZdroj fotografie: Unsplash

Pokud jsou vaše prsty rovné, pak pravděpodobně milujete nezávislost. Nemáte rádi, pokud vám někdo říká, co máte a nemáte dělat. Posloucháte pravděpodobně jen sami sebe. Řídíte se zejména tím, co vám říká srdce, nikoliv rozum. Pro svou rodinu a přátelé jste schopni udělat takřka cokoli a jste velmi emotivní osobnost. Vždycky se snažíte svému blízkému okolí pomoci a jste velice spolehliví. K vašim dobrým vlastnostem patří čest, laskavost a také velký smysl pro humor.

Špičatý nebo zakřivený prst

V případě, že je váš prst špičatý, jste spolehliví, zodpovědní a také loajální. V případě, že je pro vás někdo opravdu důležitý, nikdy ho nezklamete. Zároveň patří mezi vaše dobré vlastnosti také vytrvalost a jdete si neúnavně za svými cíli a sny. Vždy dosáhnete právě toho, co chcete. K vaším kladným stránkám patří i to, že jste velmi kreativní a vždy máte spoustu nových a skvělých nápadů na nejrůznější věci. Vaše okolí vás miluje.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jestliže je váš ukazováček v určitém místě nepravidelný a zakřivený, jste klidní a také optimističtí. Ke všem problémům, které nastanou přistupujete s ledovým klidem a s rozvahou. Vaše duše je velice přemýšlivá a každé rozhodnutí, které musíte udělat, nejprve pečlivě ze všech stran zvážíte. Teprve po dlouhé úvaze všech pro a proti se rozhodnete. A je jedno, zda jde v tu chvíli o pracovní nebo osobní rozhodnutí. Na druhou stranu však nemáte rádi velké množství zodpovědnosti.

Který tip člověka jste podle tvaru prstu právě vy?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství