Rodičům při autonehodě zemřely 3 malé děti. Pár měsíců poté jim „to“ osud vrátil se vším všudy

Rodičům po strašné autonehodě zemřely jejich milované děti. Jejich svět pro ně v tu chvíli skončil. Osud pro ně měl ale další překvapení.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Když se rodičům narodí miminko, je to pro ně to nejkrásnější na světě. V tu chvíli však začíná celoživotní strach o to, že se dítěti něco stane. Život mladých manželů byl naprosto zničen v den, kdy jim při autonehodě zemřely jejich 3 děti. Přesně o rok později se jim ale narodila trojčata. Osud to měl pravděpodobně naplánované.

Rodiče chystali oslavu

Tato rodina měla 3 děti –⁠ chlapce a 2 dívky. V den nehody vzala děti jejich babička nakupovat, protože rodiče chtěli připravit oslavu pro nejstaršího syna. Když se vraceli z nákupů domů, narazil do jejich auta kamion, který byl plně naložen zbožím. Babička měla zlomená žebra, ale děti na tom byly mnohem hůře. Po nehodě je záchranáři převezli do tří různých nemocnic.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Otec dětí byl zrovna v práci, když se dozvěděl o nehodě. O něco později mu řekli, že jeho dvě malé dcerky nehodu nepřežily. Rodiče doufali alespoň v záchranu chlapce, ale dle lékařů byl jeho mozek už dlouhou dobu bez kyslíku, šance na přežití byla nulová. Rodiče proto souhlasili s odpojením od přístrojů, avšak nejprve se s ním chtěli společně rozloučit.

Přáli si další miminko

Rodiče pravděpodobně prožívali ty nejhorší chvíle svého života. Dokonce i tak obyčejné úkony jako čištění zubů a koupel pro ně byly velmi složité. Několik týdnů poté se rodiče rozhodli, že se pokusí o další miminko. A světe div se, po devíti měsících se jim narodila trojčata, dvě holčičky a jeden chlapec. O svých zesnulých sourozencích vědí a velmi často je všichni chodí navštěvovat na hřbitov.

Jaký zázrak se vám kdy stal?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství