Měla to být dovolená snů se svatbou v jednom: Když ale nevěsta řekla své „ano“, spadla z útesu

Zamilovaný pár si naplánoval dovolenou snů, na které se vezmou a rovnou si užijí líbánky. Nakonec ale vše dopadlo jinak, bohužel tragicky.

Nevěsta se ženichem i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pro tento zamilovaný pár to měl být nejšťastnější den jejich života. Měli to naplánováno do posledního puntíku. Malebné Turecko, svatba a romantický piknik na útesu, během něhož chtěli novomanželé oslavit novou etapu svého života. Avšak to, co se stalo, je téměř neuvěřitelné. Pouhý okamžik poté, co se vzali, došlo k obrovské tragédii. Ženu se ani přes okamžitý zásah zdravotníků nepodařilo zachránit.

Rozhodli se pro svatbu u moře

Když Nizamettin požádal svou přítelkyni Yesim o ruku, nemohla jinak než souhlasit. Velmi svého partnera milovala a on ji. Okamžitě začali plánovat svatbu a oba se shodli na tom, že nechtějí nic velkého, nejlépe by vše prožili sami v soukromí, a tak to i udělali. Rozhodli se vzít tajně na dovolené u moře, které oba měli moc rádi. Pro svůj velký den si vybrali severozápadní Turecko, kde se v romantickém prostření na útesu vzali.

Chtěli to oslavit piknikem při západu slunce s mořem v pozadí. Proto ženich odešel k autu zaparkovanému poblíž, aby přinesl deku a připravené jídlo. Vtom však zaslechl zoufalý křik. Rychle běžel zpět na místo, ale svou devětatřicetiletou manželku nikde neviděl. Podíval se tedy dolů z útesu a zůstal stát jako opařený. Jeho milá spadla, a to z výšky dvaatřiceti metrů.

Svým zraněním nakonec podlehla

Všiml si, že je stále naživu, a tak okamžitě zavolal pomoc. Jenže brzy nato začala kolabovat. Zdravotníci přijeli na místo během několika minut a snažili se ženu zachránit. Téměř po hodinovém oživování a resuscitaci to však museli vzdát. Žena na následky zranění způsobeného pádem z útesu zemřela. Ženichovi musela být poskytnuta odborná pomoc. Nemohl pochopit, jak se to mohlo stát, proč je jeho láska mrtvá.

Jak později uvedl, po svatbě si se ženou dali skleničku alkoholu, takže jeho partnerka nejspíše ztratila na okraji útesu rovnováhu. Místní úřady se okamžitě rozhodly oblast uzavřít a zavést opatření, jež je nutné dodržovat při pobytu na útesu. Toto místo je známou a hojně navštěvovanou vyhlídkou, kam denně přichází spousta turistů a místních obyvatel obdivovat západ slunce. Jedná se ale o velmi nebezpečné místo, chybí zde totiž jakékoli oplocení, které by takovýmto tragédiím zabránilo.

Co na tuto tragédii říkáte?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články