Zpod chodníku se ozýval děsivý zvuk. Když kolemjdoucí zjistil, kdo je pod ním zaživa pohřben, nečekal ani sekundu. Rozebral kámen po kameni

Bezohlednost lidí občas přesahuje veškeré hranice a někdy je až neuvěřitelné, čeho všeho jsou někteří schopní. Tato těhotná fenka si kvůli tomu zažila peklo.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Šílenství dnešní doby začíná stále více přesahovat hranice, což je zřejmé i z tohoto případu, z něhož ne jednomu člověku vyskočí žilka na čele. Určitě si říkáte, jak je možné, že se někomu povedlo zazdít psa pod zem? Obzvláště když to ani není pes, ale těhotná fena? Bohužel to jde a existují k tomu nepopiratelné důkazy. Video není doporučováno slabším povahám.

V zemi byla díra, kterou museli opravit

Celý tento hrůzostrašný příběh se odehrává ve městě Voroněž, na jihozápadě Ruska. A začíná konkrétně ve chvíli, kdy se na určitém místě zhroutí celá dlažba. Díky tomu se přijde na to, že je v zemi velká díra, kterou je potřeba opravit. Město to nemohlo nechat jen tak, tudíž okamžitě zavolalo dělníky, kteří měli za úkol co nejrychleji odstranit vzniklé škody, aby se tam dalo opět bezpečně procházet.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Během oprav vše probíhalo zcela normálně, ale v jednom momentě dělníkům pod sutiny vběhla těhotná fena, která v díře snadno zmizela. Těžko říct, jestli je na vině jejich nepozornost nebo ignorace či zda si prostě někam odskočili, ale nikdo si ničeho nevšiml. To se dá ještě pochopit, pokud fena nijak nedala najevo, že se pod dlažbou nachází. Dokončili tedy svou práci a spokojeně z „místa činu“ odešli. Následující události jsou ovšem neuvěřitelné.

Nemohli ji pohřbít bez povšimnutí

Jakmile se jakékoliv zvíře ocitne v uzavřené hrobce, je jasné, že to bude chtít o sobě dát najevo. Obyvatelé si hned po dokončení dlažby začali všímat toho, že tam něco tak trochu nehraje. Štěkot se ozýval prakticky neustále a jim bylo jasné, že se někomu nevědomky podařilo pohřbít nebohou fenu zaživa. To nejhorší na celé události je, že jakmile to občané oznámili příslušným úřadům, nikdo s tím nechtěl nic udělat.

Teď tu dlažbu nově zaplatili, tak ji přeci nebudou hned bořit kvůli nějakému zvířeti, ne? Způsob jejich uvažování zůstává dodnes záhadou, obyvatelé ale byli naštěstí rozumnější. Rozhodli se zvíře zachránit, ať to stojí, co to stojí, a naštěstí se jim to také povedlo. Hned při vytáhnutí dlažebních kostek vykoukla na povrch hlava feny, jež dva dny nespatřila světlo, jídlo ani vodu. Díra musela být rozšířena, aby mohli fenku úspěšně vytáhnout. Nyní se nachází v útulku, kde už jí je stokrát lépe.

Jak byste na místě obyvatel reagovali vy?

Zdroj: Stuff

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti