„Tchyně je posedlá pohlavím dítěte. Chce prostě vnuka a přes to nejede vlak.“ Žena už si neví rady

Těhotná žena přiznala, že je její tchyně posedlá pohlavím dítěte. O svém nenarozeném vnoučeti mluví jako o chlapci, přestože pohlaví nezná.

Tchýně a manželé i Zdroj fotografie: iStock
                   

Většina rodičů by jistě souhlasila s tím, že není důležité, zda se jim narodí chlapeček, nebo holčička. Hlavně když bude miminko zdravé a šťastné. I přesto je ale mezi nimi velké množství jedinců, kteří tajně preferují jedno z pohlaví. Jakmile se tedy dozvědí, zda čekají chlapce, nebo dívku, mohou být ze začátku mírně zklamaní. Po porodu však většinou vše zmizí a všichni rodiče jsou šťastní, že mohou v rukou sevřít vlastní miminko, ať už má pohlaví jakékoli. Ale co se týká prarodičů, tam může někdy jejich chování překročit hranice slušnosti a normálnosti.

Tchyně prostě chce vnuka

Jedna mladá těhotná žena přiznala, že ji její tchyně svým chováním přivádí k naprostému šílenství. Vysvětlila, že matka jejího manžela je posedlá myšlenkou, které se nechce vzdát. Nechce připustit nic jiného, než že se jejímu synovi a snaše narodí chlapeček. Bohužel to není poprvé, co se takto chová. Přesně totéž totiž zažila žena již při prvním těhotenství. A přestože se narodila holčička, tchyně stále nakupovala chlapecké oblečení, které když mohla, miminku oblékala.

ponožky, dětské, pohlaví, modrá iZdroj fotografie: Pexels

Žena se na diskuzním fóru svěřila se svým problémem, který se svou tchyní zažívá. Vysvětlila, že je ve 14. týdnu těhotenství a samozřejmě mají s manželem v plánu zjistit pohlaví jejich dítěte. Ale její tchyně jí ničí veškeré nervy. Je totiž naprosto posedlá tím, že budou mít chlapce. Když zjistila, že její syn s manželkou čekají dítě, řekla, že ví, že to bude chlapec. Dále těhotná žena napsala: „Když jsem jí poslala fotku z ultrazvuku, řekla, že je krásný. Pořád mé prvorozené dceři říká, že mamince roste v bříšku bráška. Přivádí mě to k šílenství.“

Nastávající maminka už má nervy na pochodu

Stejně se prý tchyně chovala i tehdy, když žena čekala první miminko. „Od začátku byla jako šílená a denně mi říkala, že budu mít kluka. Když jsme zjistili, že čekáme holčičku, stále trvala na tom, že ví, že to bude chlapec. Nakonec se samozřejmě narodila dívka,“ napsala mladá žena a ještě dodala: „Když se mi narodila dcera, manželova matka nakoupila v obchodě oblečení z chlapecké sekce. Ze slušnosti jsem to přijala, ale nevěděla jsem, co si mám o tom myslet. Ani teď nevím, co mám vlastně dělat.“

Těhotná žena je již z chování své tchyně opravdu zoufalá. Jelikož si zažila toto trápení už v prvním těhotenství, nechce trpět znovu. Myslí si, že nastávající babička chce vnuka proto, že ona sama měla pouze chlapce, takže je chce vychovávat stejně jako své syny. Je jen otázkou času, než budoucí mamince rupnou nervy a své tchyni řekne něco, co se jí jistě nebude líbit. Toho se ostatně tato žena bojí.

Co si o chování tchyně myslíte vy?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Čas natrhat kopřivy: Domácí kopřivový olej pomůže na bolest kloubů a zmírní zánět
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat