Skupinu tatínků ve středním věku spojuje vášeň pro tanec. Založili skupinu a baví celý svět

Taneční skupina tatínků ohromuje diváky svým talentem a poselstvími, která přinášejí na sociálních sítích.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po celém světě existují taneční skupiny, které nabírají své členy již od velmi nízkého věku. Účastní se poté různých vystoupení a soutěží, což spojuje nejen je, ale také jejich rodiče. A právě díky těmto společným akcím vznikla velmi ojedinělá skupina tanečníků, přesněji tatínků ve středním věku, kteří sdílejí lásku k tanci a své okolí překvapují svým uměním a nápaditostí.

Nejenže tancují, ale zároveň se navzájem podporují a svěřují

Outta Puff Daddys je taneční skupina, která vznikla v roce 2012 v Brightonu ve Velké Británii. Na svých webových stránkách OuttaPuffDaddys zmiňují, že společně začali tancovat díky svým dětem, když se všichni potkali na jejich lekci street dance. Členové této skupiny jsou tedy pouze muži, především tatínkové malých ratolestí. Do svých vystoupení zařazují humor a různé taneční prvky.

Postupem času se z členů skupiny stali velcí přátelé, kteří se navzájem svěřují se svými problémy. Nejenže společně tancují a vystupují před obrovským množstvím diváků, ale jsou si velkou oporou při různých osobních tragédiích, zklamáních a životních výzvách. Snaží se přimět i ostatní, aby se nebáli mluvit o svém duševním zdraví a problémech, které zažívají.

Je pro ně důležité duševní zdraví a povědomí o něm

Na svých sociálních sítích jako je Tik Tok a Instagram mají mnoho sledujících. Pravidelně zde zveřejňují videa z tréninků i vystoupení, která jsou mezi internetovými uživateli velmi oblíbená. Díky propagaci a otevřené diskusi o důležitosti duševního zdraví, se jejich sdělení rozšiřují po celém světě. Video na kanále YouTube, na němž je zachycen sestřih jejich tanečního umění, má již tisíce zhlédnutí. Sami se přímo zde můžete přesvědčit o tom, jak skvěle tito tatínci tancují.

Jejich poselství je velmi užitečné a prospěšné. Specifikuje to také vysvětlení, které uvedl jeden z členů skupiny: „Našim hlavním cílem je zpochybnit existující stigma spojené s duševním zdravím, zejména neochotou mužů otevřít se a diskutovat o svých problémech. Snažíme se také poskytovat pomoc a inspirace ostatním, aby si mohli kolem sebe vytvořit pevnou podpůrnou síť.“ Skupina tedy provozuje to, co je baví, a zároveň si u toho užívají spoustu legrace. Stejně jako muži při odklízení sněhu, o čemž jsme se na Dámském Deníku již zmiňovali.

Co říkáte na jejich tanec a poselství?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články