Tančící koně si už získali srdce milionů lidí. Nic tak vtipného tu dlouho nebylo

Nejenže se inteligentní majestátná zvířata dokonale naučila taneční pohyby, dokonce to vypadá, že si broukají text skladby. A dělají přesně to, co je v něm popisováno.

Krásný hnědý kůň i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Taneční výzvy se na sociálních sítích šíří rychlostí blesku a jsou stále populárnější. Zapojují se do nich celebrity, nejrůznější spolky, profesní skupiny, děti, senioři a výjimkou nejsou dokonce ani obyvatelé zvířecí říše. Některé kreace jsou kuriózní a stojí za vidění. Třeba jako vtipné video, které zachycuje, jak se do jedné z výzev pustili koně, kteří si rychle získali srdce milionů lidí. Je pozoruhodné, jak dobře se úkolu zhostili.

Do výzvy se zapojili netradiční tanečníci

Výzvy jsou obecně populární. Ať už jde o taneční, pěvecké, žertovné, otužilecké nebo nějaké další, prostě skoro pokaždé strhnou lavinu následovníků. Podobně jako taneční výzva inspirovaná hitem The Git Up od countryhiphopového umělce Blanca Browna, která se stala virální na platformě TikTok. Sám interpret natočil podle webu Shareably návod, jak ji provést. Už záhy po svém startu zaznamenala miliony zhlédnutí.

Když cvičitelka přivolala do arény 3 koně, započalo úchvatné představení. Všem divákům došla slova

Spousta lidí zpěváka více či méně zdařile v tomto počinu následovala, což není nic výjimečného. Skutečným překvapením však je, že se do této výzvy zapojili i dva koně. Video z jejich tanečního řádění zveřejnil youtubový kanál GeorgiaBruce, který je zaměřený na výcvik koní pomocí pozitivního posilování. Záznam začíná tak, že se na něm objeví roztomilý hnědý kůň ve slunečních brýlích a ve stylovém kloboučku.

Pár koní vypadá, že se náramně baví

Kůň je tak dobře vycvičený, že to dokonce vypadá, jako kdyby si prozpěvoval slova skladby. Ve chvíli, kdy se text zmiňuje o chycení miláčka, vstoupí do hry druhý béžový kůň, který se k tanci přidá. I on má nasazené sluneční brýle a na hlavě kovbojský klobouk. Podle webu AnimalChannel oba bravurně zvládají taneční kroky a pohyby. Závidět by jim mohl kdejaký dvounohý účastník výzvy.

Nejenže dokonale tančí, ale dělají přesně to, co obsahuje text písně. Když se text zmiňuje o tom, že se má člověk napít, hnědý kůň se napije z plechovky. Perfektně manipuluje i s další rekvizitou. Je neuvěřitelné, jak se majestátná zvířata mohla něco takového naučit a zapojit se do výzvy určené primárně lidem. Málokoho by asi napadlo, že to koně dokážou takhle rozbalit. Navíc vypadají, že je to baví.

Co říkáte na taneční umění koní?

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články