Nenápadný chlapec postavil na nohy celé hlediště. Místo dětského hlásku předvedl rockový chraplák

Když na pódium vstoupil tento mladík, nikoho by ani nenapadlo, že bude mít tak nádherný hlas. Celé hlediště mu s nadšením tleskalo.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Určitě už jste slyšeli o soutěži „The Voice – Kids“. V této soutěži se mladí účastníci snaží zapůsobit na porotu, která je k nim otočená zády, a vše záleží jen a pouze na jejich hlasu. Soutěžící si mohou vybrat jakoukoliv písničku, ať už se jedná o popovou nebo klasickou, ale jen málo z nich si troufne na skladbu z repertoáru nějaké rockové kapely.

Vybral si píseň od kapely Nirvana

Tomu se však nelze vůbec divit, protože pro dobré provedení rockové skladby je potřebná energie a především odpovídající hlas, který pro děti není moc charakteristický. Chlapec jménem Bogdan Temchenko se ale nebál, že by mohl vypadat směšně, a tak si vybral píseň z repertoáru legendární rockové kapely Nirvana. Evidentně moc dobře věděl, co dělá.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Bogdan se objevil na pódiu s kytarou v ruce, posadil se na židli a zahájil své vystoupení. Hned, jakmile začal, si diváci i porota uvědomili, že chlapec má chraplavý hlas, který pro dítě není tak úplně obvyklý. Na diváky a porotu však zapůsobil nejen Bogdanův hlas, ale také neuvěřitelně profesionální hra na kytaru.

Porota byla nadšená

Již po první sloce písně se porotkyně Natalya Mogilevskaya obrátila k Bogdanovi. Nemohla uvěřit tomu, jak velký talent chlapec má. Jako druhá se otočila Tina Karol, jen porotce Potap nebyl s něčím spokojený a tlačítko nezmáčknul. Jakmile Bogdan dokončil vystoupení, vyslechl chválu od porotkyň a malou stížnost od Potapa, podle kterého neměl dostatečnou energii. Bogdan si jako svou mentorku vybral Natalyu Mogilevskaya. Podívejte se na jeho vystoupení.

Jaká je vaše oblíbená talentová soutěž?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství