Nemocný muž myslel, že jde v nemocnici na další vyšetření. Když spatřil dceru ve svatebních šatech, nemohl přestat vzlykat

Když pro nemocného muže přišli doktoři, myslel si, že pouze jede na další z jeho mnoha lékařských vyšetření. Netušil, co za překvapení tam na něj bude čekat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dlouhodobé pobyty v nemocnici, zvláště když víte, že se nejspíše už ven nedostanete, jsou vždy ubíjející. Neustálá vyšetření a různé typy medikací jsou nejen pro starší lidi opravdu vyčerpávající. Navíc mohou kvůli nemoci propásnout nejednu důležitou událost stejně jako tento starší muž s pankreatitidou. Ten kvůli svému zdravotnímu stavu nemohl na svatbu své dcery. Avšak když ho odváděli na další vyšetření, nevěděl, co za překvapení ho tam bude čekat.

Vypadalo to, že muže jen vezou na další vyšetření

Starší muž prožíval jeden z jeho dalších monotónních týdnů v nemocnici. Každý den byl pro něj ten samý. Pankreatitida totiž není žádná procházka růžovým sadem. Jde o velice nepříjemný zánět slinivky břišní, která je naprosto nezbytným orgánem. Navíc je toto onemocnění velice bolestivé a nedá člověku chvíli pokoj. Proto když muže odváželi na rentgen, nebylo to pro něj nic nečekaného. Akce se zdála být naprosto rutinní a běžná.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Posadili ho na invalidní vozík a odvezli ho nemocniční chodbou. Muž stále ani přes svůj značně pokročilý věk neztrácel své naděje na uzdravení. A to přestože se každým dnem jeho šance snižovaly a snižovaly. Po chvíli jízdy po nemocnici si pak však uvědomil, že tudy cesta na rentgenový snímek nevedla. Když se konečně objevili před záhadnými dveřmi, muž po jejich otevření zalapal po dechu.

Velké a velice dojemné překvapení

Nemocný muž nemohl uvěřit vlastním očím. Ten, kdo na něj čekal za dveřmi, rozhodně nebyl žádný lékař. Okamžitě se mu zaleskly oči a spustil se proud slz, ovšem ne smutku, ale štěstí. Věděl moc dobře, že v jeho nepřítomnosti jeho dcera měla v plánu provdat. To, že by nemohl na její svatbu, oba velice zdrtilo. To zklamání, které museli pocítit, když zjistili, že spolu nepůjdou k oltáři, pro ně bylo nesnesitelné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nemoc přišla náhle a zdálo se, že svatbu už přeorganizovat nepůjde. Proto se dcera rozhodla, že svého nemocného otce navštíví. Když ji tam tak viděl stát v bílých dlouhých šatech, nemohl zastavit emoce, které se na něj přihrnuly jako vlna tsunami. Mladá žena se totiž rozhodla, že když otec nemůže na svatbu, pak tedy bude muset vzít svatbu za otcem. Takovéto překvapení muže naprosto vyvedlo z míry, ovšem v tom nejlepším slova smyslu.

Překrásný tanec otce s dcerou

Díky ochotnému personálu a blízkým rodinným příslušníkům se nakonec všechno podařilo. Celý obřad se tedy přesunul do nemocnice za nemocným otcem nevěsty. O to dojemnější tento moment pro všechny byl. Muži se v tuto chvíli neskutečně ulevilo, že nepropásl jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě jeho dcery. Celý ceremoniál byl velice dojemný, a to od začátku až do konce.

Na závěr si nemocný muž zatančil s nevěstou na jejich oblíbenou písničku. Oběma se po tváři při tom kutálely obrovské slzy. Díky dceřiné vděčnosti za všechno, co pro ni otec kdy udělal, si dala opravdu záležet, aby byl svědkem každého detailu. Na tento intimní a emocionální okamžik ani jeden z nich už nikdy nezapomene. Tahle vzpomínka jim zůstane do konce života.

Zažili jste i vy takto silně emocionální moment?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Microgreens: Zásobárnu vitamínů si snadno vypěstujete doma
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina dostane velkou pomoc. Nově dodané tanky budou něčím výjimečné
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Snižuje riziko rakoviny kůže, je šetrná k srdci a zlepšuje zrak: Proč pravidelně jíst mrkev
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Výhody platební brány pays proti konkurenci