Nikdo netušil, co v soutěži dělá pomatená důchodkyně. Z paní Jaroslavy se nakonec vyklubala národem milovaná herečka

V talentových show není nouze o zajímavé okamžiky, které diváky i porotu mohou pořádně pobavit, zaskočit i přivést do rozpaků. Není divu, že pak dojde i na ostřejší výrazy.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Svérázná seniorka rozčeřila poklidné vody talentové soutěže. Svým vystoupením pobavila porotce i publikum. Zprvu všichni spíše jen nevěřícně koukali, jak trochu zmatkuje a současně se docela rázně vypořádává s komentáři mírně zaskočených porotců. Její vtipné narážky vyvolávaly výbuchy smíchu. Svým vystoupením poté však chtěla dokázat, že má talent a do show Česko Slovensko má talent skutečně patří.

Vystoupení provázely výbuchy smíchu

Originální 67letá seniorka Jaroslava Píšová zaujala na první pohled. Místo na označený kousek na pódiu si to namířila rovnou před stůl poroty, která na starou dámu jen nevěřícně zírala. Počkejte, musíte tam nahoru,“ zmohl se na odpor jeden z porotců, Jakub Prachař. Důchodkyně se však nedala tak snadno. „Ne, mně řekli před porotu,“ rázně mu oponovala. S brbláním se pak namáhavě po schůdcích vydala zpět na pódium.

Když konečně stála na správném místě a měl začít tradiční rozhovor, kdy se porotci ptají soutěžících na jméno, odkud jsou a proč se přihlásili, seniorka se na porotu podívala a prohlásila: „Tak, o co vám jde?“ Touto hláškou dostala do kolen publikum i samotné sudí. Poté už odpovídala na dotazy, přijela z Benátek nad Jizerou. „Žiji v pečovatelském domě, kde vedu dramatický kroužek. Přijela jsem si potvrdit, že mám talent,“ netajila se ambicemi důchodkyně.

Seniorka vyskočila na stůl poroty

Do soutěže se nepřihlásila sama, ale účasti nelituje. „Co budete paní Jaroslavo Píšová dnes dělat?“ zeptal se Jakub Prachař na obsah jejího vystoupení. „Slávinko jste také mohl říct, huba by vám neupadla,“ vyplísnila jej důchodkyně. Poté prozradila, že v soutěži se chce blýsknout monologem. „Hlídala jsem dobytek na poli a poprvé jsem uslyšela hlasy,“ začala recitovat. „Bylo to krásné být mladou krásnou dívenkou, ale jde o ty hlasy,“ pokračovala.

iZdroj fotografie: Nextfoto

Poté se opět vydala ke stolku poroty a do svého vystoupení částečně zapojila Jara Slávika, Jakuba Prachaře i Dianu Mórovou. Během jejího řečnění se znovu opakovaly výbuchy smíchu. Hodně tomu přidávaly i dotazy typu: Neprskám na vás?, které seniorka pronášela během monologu, nebo také její rozhodnutí vylézt na stůl poroty. Na konci vystoupení si vysloužila potlesk celého sálu ve stoje.

Porota tušila, že s ní někdo vyběhl

Následovala ještě malá slovní přestřelka, jak by se ohodnotila, či zda by chtěla sošku, kterou vytáhl Jakub Prachař. „To je Oscar?“ zeptala se důchodkyně. Porotce přitakal a předal seniorce speciální cenu – sošku Zlatého Pátroviče. Když důchodkyně odešla z pódia, porota vypadala rozpačitě. Někteří její členové se evidentně nedomnívali, že šlo o úplně obyčejnou seniorku. Dokonce padlo i dost ostré vyjádření.

„Rozmohl se nám tady takový nešvar. Slovíčko prcat,“ řekla Diana v narážce na repliku jedné z nejslavnějších rolí herečky Evy Holubové ve filmu Pelíšky. „Tak bych řekla, že s námi někdo vyprcal,“ dodala porotkyně, nemýlila se. Vzápětí se seniorka vrátila na pódium a sundala si brýle i paruku. Opravdu šlo o Evu Holubovou, jež má v talentové soutěži dokonce usednout i v porotě. Lidé v diskuzích na internetu byli dost kritičtí. Poznali herečku prý okamžitě a vystoupení jim přišlo trapné.

Premiérové díly zábavného pořadu běží každou sobotu od 20:15 na Primě.

Co říkáte na vystoupení Evy Holubové?

Zdroj: FTVPrima
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů