Jezevčík umíral v příkopu se svázaným čumákem a tlapkami. Pachatel však udělal fatální chybu, a proto byl brzy dostižen

Třináctiletý jezevčík se stále držel u domu svých majitelů. Jeho zmizení proto vyvolávalo spoustu otázek. Rodina po něm marně pátrala a nakonec si všimla policejní výzvy.

i Zdroj fotografie: S vědomím Jefferson County Sheriff's Office
                   

Nepochopitelné jednání lidí, kteří se rozhodnou týrat bezbranná zvířata, zřejmě nezná hranic. Téměř mrtvého malého jezevčíka, který měl přelepený čumák i tlapky, našli policisté v příkopu u dálnice. Panovala třeskutá zima. Ubohé zvíře bylo svázáno lepicí páskou. Jen shodou okolností pes v příkopě nezemřel.

Na policejní fotografii poznala svého psa

Naštěstí policisté z okresu Jefferson v americkém státě Missouri našli jezevčíka včas a odvezli ho k veterináři. „Byla mu zima, měl hlad a mohl mít otřes mozku,“ napsali strážci na svém webu. Zároveň zveřejnili fotografii psa, kterého pojmenovali Jimmy, v naději, že ho někdo pozná. Rychlostí blesku se informace o zuboženém zvířeti rozšířila na sociálních sítích.

Když fotografii svého psa, který před týdnem záhadně zmizel, uviděla Kaithlyn Kofronová byla vyděšená i šťastná. Nechápala, jak se její třináctiletý jezevčík Flickr mohl ocitnout v tak děsivé situaci. „Pustila jsem ho na zahradu jako obvykle, a mezi tím jsem šla uložit syna do postele. Flickr ale z ničeho nic zmizel, všude jsem ho hledala,“ uvedla majitelka jezevčíka.

Policie únosce jezevčíka zatkla

Záhadné zmizení psa se ženě zdálo podezřelé už od samého začátku, nejen s ohledem na jeho pokročilý věk. „Nikdy neopouští naši zahradu, takže jsem cítila, že něco není v pořádku. Doufala jsem, že se o něj někdo ze sousedů postaral a ráno nám ho přivede. Ale víc ve mně hlodala myšlenka, že ho někdo ho musel vzít z našeho dvorku, protože Flickr ho nikdy neopouštěl,“ vypráví Kaithlyn.

Policii žena okamžitě kontaktovala a pro svého psa si dojela. Nyní je zpátky u své rodiny a daří se mu už dobře. Policisté po neznámém muži, který zvíře odvedl, intenzivně pátrali. Usmálo se na ně štěstí v podobě otisku prstu na lepicí pásce, kterou byl jezevčík svázaný. Forenzní laboratoř otisk identifikovala. Jezevčíka unesl a týral devětatřicetiletý Paul Garcia. Policie muže okamžitě zatkla.

Co říkáte na příběh týraného jezevčíka?

Jimmy

“Jimmy” is doing much better. This is a look at him at the animal hospital where he’s being treated. We want to get him back to his owners. Right now he is NOT available for adoption. Please call 636-797-5515 if you know his family.

Zveřejnil(a) Jefferson County Sheriff’s Office dne Čtvrtek 14. února 2019

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články