Oženil se s mrtvou: Zamilovaný muž byl natolik posedlý, že si vzal svou zesnulou lásku. Jejich obřad byl bizarní

Po dvanáctiletém vztahu se mladý pár rozhodl, že svůj svazek zpečetí. Jenže osud jim plány se stavbou zhatil. Vysněný obřad nakonec měli, ale byl velmi podivný.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svatební den je jedním z nezapomenutelných zážitků v lidském životě. Spousta žen už od dětství sní o tom, jak v nádherných bílých šatech předstoupí před oltář a řeknou ano svému vyvolenému. Někdy to ale nemusí vyjít tak, jak by si člověk představoval. Své o tom ví i ženich, který si vzal svoji dlouholetou lásku. Ale osud pořádně zamíchal kartami mladých lidí, takže nakonec šlo o velmi neobvyklou událost.

Chtěli zpečetit svůj dlouholetý vztah

Pár spolu chodil už dvanáct let. Pro Yang Liu a Xu Shinanga to bylo tak akorát, aby svůj svazek konečně zpečetili. Začali plánovat svatbu a pomalu organizovat všechny náležitosti. Chtěli krásný obřad, při němž by měli po svém boku své milované blízké. Oba se těšili. Jenže jejich plány zkřížilo něco, s čím ani na malý okamžik nikdo nepočítal.

Při návštěvě lékaře se Yang Liu dozvěděla nepříjemné zprávy. Absolvovala vyšetření a ukázalo se, že onemocněla rakovinou prsu. Podstoupila potřebné procedury nutné k vyléčení a dál s Xu Shinangem pokračovali v plánování svého velkého dne. Zamilovaný pár od vytoužené svatby nemohlo nic odradit, dokonce ani zákeřná nemoc. Nic jim nemohlo překazit jejich štěstí.

Udeřila zákeřná nemoc a hatila plány

Jenže se mýlili. Přestože nevěsta snila o tom, jak vyhraje boj s nemocí a provdá se za svého milého, rakovina byla silnější. Yang Liu svůj boj o život prohrála. Zdrcený ženich ji ale nehodlal zklamat. Chtěl své vyvolené splnit její sen. Rozhodl se, že mu v tom ani smrt nezabrání a svatební obřad se za každou cenu uskuteční. To se také stalo. Současně s pohřbem se konala svatba. Muž si vzal mrtvou ženu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dokud ještě nemoc neudeřila plnou silou, snažila se Yang Liu být inspirací pro ostatní ženy, které bojovaly s rakovinou prsu. Na sociálních sítích je často motivovala k tomu, aby se nevzdávaly. Sama věřila, že zákeřné onemocnění porazí a vdá se. Jenže svatbu už snoubenci nestihli. Rakovina postupovala příliš rychle. Xu Shinang si chtěl svou lásku vzít v nemocnici. Byla ale tak vyčerpaná, že svého budoucího manžela ani nepoznávala.

Nevěsta v bílých šatech ležela v rakvi

Svatba je obvykle šťastný den plný radosti a lásky, ale tentokrát to bylo jiné a velmi neobvyklé. Nevěsta byla oblečená do krásných svatebních šatů, ale ležela v rakvi, kolem které bylo 168 kytic růžových růží. Na svatbě sice byla celá rodina a přátelé, ale namísto slz radosti byli dojatí a smutní. „Ženo, prosím, neboj se. Bolest mě neopustí do konce života, ale nikdy se nevzdám,“ přednesl svatební slib ženich.

Co říkáte na to, že si muž vzal mrtvou ženu?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články