Otec s nevěstou míří k oltáři, když v tom dcera zvedne ruku. Dokud svatebčani a ženich nezjistili, co v ní svírá, stáli jako opaření

Asi každý, kdo již svatbu měl, nebo ji někomu organizoval, ví, jak moc náročné a stresující to může být. Je toho opravdu hodně k zařizování.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hodně žen chce, aby se na jejich svatbu nikdy nezapomnělo. A tak se snaží vymyslet cokoliv, co by jejich svatbu dělalo aspoň trošku odlišnou. Proto je vždy zajímavé pozorovat, s čím snoubenci přijdou, aby to všechny svatebčany překvapilo a potěšilo. A nevěsta z videa nechtěla překvapit jen hosty, ale také svého nastávajícího. A domluvila si to se svým tatínkem.

Otec klasicky vedl nevěstu k oltáři

Když nastal pro nevěstu Marii den D, byla celá nadšená, že se brzy stane vdanou paní. Svého snoubence velmi milovala a tak se rozhodla, že udělá něco, aby pro něj byl tento den naprosto nezapomenutelný. Když už přišla ta chvíle, že má tatínek vést nevěstu k oltáři, byla trošku nervózní, protože nevěděla, co na to její milý řekne. Ale jakmile ho viděla stát před oltářem, veškerá nervozita z ní spadla.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Měla s tatínkem připravené překvapení

Snoubenec Ronny tam stál s obrovským úsměvem na tváří a vůbec netušil, co jeho nastávající za chvíli udělá. Marie najednou zvedla ruku a v ní držela mikrofon. Ten zvedla k ústům a začala zpívat nádhernou píseň „Lift me up“. Zvolila tuhle píseň z toho důvodu, že to byla jejich nejoblíbenější a rádi ji spolu poslouchali.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Svatba se vydařila

Občas se stane, že otec nemá rád přítele své dcery, protože má pocit, že mu prostě vzal jeho holčičku. Ne však v tomto případě. Otec s Ronnym si opravdu rozuměli a proto se i on rozhodl, že své dceři v překvapení pomůže. Jakmile začala Marie zpívat, připojí se k ní i její tatínek a Ronny měl co dělat, aby se nerozbrečel. A nejen on, plakali skoro všichni svatebčané. Po tomto krásném okamžiku bylo vidět, jak moc se budoucí manželé milují. Podívejte se na video a přesvědčte se sami.

Měli jste na svatbě také nějaké překvapení?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Luštěniny ani kyselé zelí nemusí nadýmat. Klíč je ve správné přípravě
Události247.cz
Události247.cz
Špatná zpráva pro Putina: Tisíce Rusů si dobrovolně volají s Ukrajinci a prosí je o pomoc
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Babská rada nad zlato: Nápoj se skořicí a zázvorem pročistí střeva během 3 dnů. Kromě toho začne ubývat tuku na břiše
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč je ženám pořád zima? Pro zimomřivost je více předpokladů, problém spočívá v hormonech