Otec s nevěstou míří k oltáři, když v tom dcera zvedne ruku. Dokud svatebčani a ženich nezjistili, co v ní svírá, stáli jako opaření

Asi každý, kdo již svatbu měl, nebo ji někomu organizoval, ví, jak moc náročné a stresující to může být. Je toho opravdu hodně k zařizování.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hodně žen chce, aby se na jejich svatbu nikdy nezapomnělo. A tak se snaží vymyslet cokoliv, co by jejich svatbu dělalo aspoň trošku odlišnou. Proto je vždy zajímavé pozorovat, s čím snoubenci přijdou, aby to všechny svatebčany překvapilo a potěšilo. A nevěsta z videa nechtěla překvapit jen hosty, ale také svého nastávajícího. A domluvila si to se svým tatínkem.

Otec klasicky vedl nevěstu k oltáři

Když nastal pro nevěstu Marii den D, byla celá nadšená, že se brzy stane vdanou paní. Svého snoubence velmi milovala a tak se rozhodla, že udělá něco, aby pro něj byl tento den naprosto nezapomenutelný. Když už přišla ta chvíle, že má tatínek vést nevěstu k oltáři, byla trošku nervózní, protože nevěděla, co na to její milý řekne. Ale jakmile ho viděla stát před oltářem, veškerá nervozita z ní spadla.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Měla s tatínkem připravené překvapení

Snoubenec Ronny tam stál s obrovským úsměvem na tváří a vůbec netušil, co jeho nastávající za chvíli udělá. Marie najednou zvedla ruku a v ní držela mikrofon. Ten zvedla k ústům a začala zpívat nádhernou píseň „Lift me up“. Zvolila tuhle píseň z toho důvodu, že to byla jejich nejoblíbenější a rádi ji spolu poslouchali.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Svatba se vydařila

Občas se stane, že otec nemá rád přítele své dcery, protože má pocit, že mu prostě vzal jeho holčičku. Ne však v tomto případě. Otec s Ronnym si opravdu rozuměli a proto se i on rozhodl, že své dceři v překvapení pomůže. Jakmile začala Marie zpívat, připojí se k ní i její tatínek a Ronny měl co dělat, aby se nerozbrečel. A nejen on, plakali skoro všichni svatebčané. Po tomto krásném okamžiku bylo vidět, jak moc se budoucí manželé milují. Podívejte se na video a přesvědčte se sami.

Měli jste na svatbě také nějaké překvapení?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články