Jejich svatba se proměnila v noční můru: Z 300 hostů se jich většina otrávila jídlem

Svatební hosté i novomanželé zažili místo nádherného svatebního dne opravdové drama. Otrávili se totiž jídlem.

svatba i Zdroj fotografie: iStock
                   

Většina nastávajících manželů plánuje svůj velký den mnoho týdnů až měsíců dopředu. V poslední době jsou stále častější a populárnější velké a honosné svatby, které stojí nejen mnoho času při plánování, ale také velkou spoustu peněz. Budoucí nevěsta i ženich doufají, že vše vyjde podle jejich představ, svatba bude dokonalá a všichni hosté se budou bavit. Bohužel, ne vždy vše vyjde tak, jak má.

Pro hostinu vybrali vyhlášenou luxusní restauraci

Jeden australský pár začal svou svatbu plánovat ihned po zasnoubení. Stanovili datum a doufali, že právě v tento den bude možné uspořádat hostinu na tomto mnoha lidmi oblíbeném místě, a to ve velmi luxusní a drahé restauraci. Když zjistili, že ano, byli velmi šťastní. Plánování probíhalo bez větších komplikací, takže se snoubenci už jen mohli těšit na svůj velký den.

Obřad byl krásný a velmi romantický, prostě přesně takový, jaký si ho novomanželé přáli a vysnili. Následovala hostina, která se odehrála ve vyhlášené luxusní restauraci The Park. Jedná se o velmi drahý podnik, kde se ceny jídel pohybují kolem 2 500 Kč. A právě tento den měli zaměstnanci mnoho práce, protože na hostinu a odpolední party bylo pozváno přibližně 300 hostů. Celková útrata nevěsty a ženicha tedy měla být zhruba 800 000 korun.

Novomanželé a svatební hosté podají hromadnou žalobu

Hostům byl podáván předkrm, po němž následovalo hlavní jídlo, které obsahovalo kuřecí a vepřové maso. Do té doby vše probíhalo podle plánu, ovšem poté se vše proměnilo v noční můru. Tuto hrůzu odstartovala květinářka, která si začala stěžovat na silné bolesti břicha a po chvíli začala zvracet. Během několika minut začalo dalších sedmdesát lidí pociťovat nevolnost a zvracení u nich nastalo také. Nejmladšímu pacientovi byl pouhý jeden rok. Tři hosté museli být hospitalizováni v nemocnici.

svatební tabule iZdroj fotografie: Pixabay

Podle vyšetřování byla příčinou otravy bakterie, která se pravděpodobně objevila v hlavním jídle. Novomanželé se rozhodli podat na vedení restaurace hromadnou žalobu, a to především kvůli vysoké částce peněz, již byli nuceni za hostinu zaplatit. Momentálně ještě čekají na výsledky vyšetřování, které vede příslušné zdravotní oddělení.

Jak byste se na jejich místě zachovali vy?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články