Během jednoho roku byl 12krát očkován proti covid-19. Je mu 84 let a „doporučuje to všem“

Tomuto případu se jen těžko věří, přesto je to pravda. Postarší 84letý muž se totiž nechal během jednoho roku dvanáctkrát naočkovat proti covidu–19. Šokoval tím mnoho lidí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Dnešní doba covidová rozhodně zásadně ovlivnila životy snad všech lidí a každý na to, zdá se, reaguje jinak. Jak je již většině lidí známo, vznikly různé vakcíny, jež by měly bránit vzniku onemocnění způsobeného koronavirem SARS-CoV-2. Tento muž se ovšem rozhodl, že nic nenechá náhodě, a nechal si jich do těla vpravit rovnou dvanáct během pouhého roku.

Zní to šíleně, ale je to tak

Brahamdev Mandal je důchodce z Indie, kterému je již 84 let a dá se o něm s určitostí říct, že jakmile něco chce, jde si za tím. Poněkud se mu totiž zalíbilo nechat se očkovat proti covidu. A to tak moc, že tuto proceduru podstoupil ne jednou, ani dvakrát, ale rovnou dvanáctkrát. A právě na jeho dvanáctý pokus ho indické úřady konečně chytily.

V jednom případě dostal dokonce dvě dávky s časovým rozdílem jen půl hodiny. Navštívil řadu očkovacích center a na základě svého občanského průkazu dostal celých devět dávek. To až při posledních pokusech se snažil doložit doklady cizích lidí. Nyní musí čelit celé řadě různých obvinění a ani se není čemu divit.

Jeho vyjádření je při nejmenším zajímavé

Co se týče vedlejších účinků, neměl by se postarší muž ničeho bát. „Pokud nějaké jsou, tak se nežádoucí účinky objevují po první či druhé dávce. Vyšší dávky by už nebezpečné být neměly, jelikož se již tvoří protilátky a vakcíny neobsahují žádné nebezpečné složky,“ vyjádřili se samotní lékaři. A co na celou situaci říká Brahamdev? Dle něj se mu po všech těch procedurách zlepšila hladina kyslíku v krvi a už nikdy nezažil rýmu.

Zároveň se nezapomněl pochlubit ani tím, že díky tolika dávkám už nemá bolesti kloubů, které ho dříve trápily celých osm let. Celou situaci a důvody, proč s těmito činy začal, vysvětlil tak, že se v době pandemie chtěl cítit bezpečně. Nyní se ocitá v soudním vyšetřování pro zneužívání zdravotní péče. Jak jeho případ dopadne, je zatím záhadou.

Jaký máte na tuto situaci názor vy? Chápete Brahamdeva?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Nela Maloňková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla