Po smrti prababičky našli v jejím domě zabarikádovanou místnost, o které do té doby neměli tušení

V domě své zesnulé prababičky našli tajemné dveře. Ani ve snu by je nenapadlo, co vše se za nimi bude skrývat.

dům i Zdroj fotografie: iStock
                   

Staré domy mohou skrývat velká tajemství. Často se stává, že pozůstalí najdou v domě svých zesnulých příbuzných tajné místnosti a skrýše, o nichž dříve nevěděli. V minulosti lidé své poklady, cennosti a majetky schovávali různě po domech, zazdívali je do zdí a zakopávali pod podlahu, aby je nikdo jiný nenašel. Jedna rodina z Mexika našla v domě své prababičky tajné dveře, kterých si nikdy předtím nevšimli. To, co se za nimi skrývalo, je překvapilo.

Nemohli dveře vůbec otevřít

Prababička Dayanne Flores zemřela již před dvaceti lety. Zanechala po sobě starý dům, jejž od její smrti nikdo nenavštívil. Když se její rodina žijící v severozápadním Mexiku rozhodla tento dům konečně vyklidit, objevili v něm něco nečekaného. Na chodbě žena spolu se svými sourozenci našla tajemné dřevěné dveře, o nichž ani jeden z nich do té doby nevěděl. Byly totiž zataraseny mnoha kartonovými krabicemi.

Rodina měla velké potíže při jejich otevření. Než zámek povolil, musel jej jeden ze sourozenců vypáčit a pořádně do dveří zatlačit. Když se jim je konečně podařilo otevřít, naskytl se jim nevšední pohled. Prababička udělala z této místnosti jakousi svatyni. Shromáždila zde spoustu zbožných předmětů. Na zdech visely svaté obrazy a krucifixy. Nacházely se tady katolické sochy, několik oltářů s mnoha svatými věcmi a na hromadě byly naházené další obrázky. Podlaha byla pokryta horami kartonových krabic.

Nalezli plno drobností a památek po prababičce

Dayanne a její sourozenci nemohli uvěřit svým očím. O to více byli ohromeni, když začali otevírat velké množství krabic. V těch nalezli mnoho drobností, které patřily prababičce. Za hromadami krabic byl starý nábytek, který ani nebyl na první pohled vidět. Žena natočila videa, která poté sdílela na sociálních sítích. Jejich obsahem je to, jak těžce se dostávala spolu s rodinou do tajemné komnaty, a poté to, co tam všichni společně našli.

@dayannefloresa no sabemos que nos podamos encontrar 🤯 #miedo #fyp #viral #parati #escalofriante ♬ Horror, suspense strange sound – DN.FACTORY

Lidé, kteří tato videa zhlédli, byli překvapeni, že rodina tolik let nevěděla o existenci této tajné místnosti. Žena poté oznámila, že tento pokoj vyklidí a celá místnost bude určena k rekonstrukci. Ale to, co udělá s předměty a památkami po své prababičce, již neprozradila. Příběh Dayanne a její rodiny ukazuje, že staré domy mohou opravdu skrývat neobvyklá tajemství a poklady.

Co říkáte na jejich objev?

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články