Je jí skoro 60 let, ale vztahy udržuje jen s dvacetiletými mladíky. Z její postavy „krev a mlíko“ jsou prý bez sebe

Kdysi bývala vdaná, ale během manželství zjistila, že s mužem mají rozdílný přístup k životu. Zatímco ona se chtěla bavit a užívat si, manžel prostě zestárnul.

Žena se tulí k mladému muži i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Když si starší muž začne s mladou ženou, je borec. Jakmile se ale karta obrátí, lidé mají tendence dívat se na starší ženu s mladíkem skrz prsty. Své o tom ví čtenářka DámskéhoDeníku Lucie K. z Prahy. Přestože jí táhne na šedesátku, udržuje vztahy jen s dvacetiletými hochy. „Vím, že mě lidé odsuzují a říkají si, co na mně ti koloušci mohou vidět, ale co je komu do toho. Nacházejí u mě to, co jinde ne,“ napsala nám do redakce.

Stárnoucí manžel se stal břemenem

Paní Lucie pracuje jako vrcholová manažerka. Celý život hodně dřela, aby se dostala tam, kde je dnes. V devětapadesáti letech je finančně nezávislá, má krásný dům i automobil, cestuje po světě, užívá si a stará se o svoje tělo. „Baví mě se rozmazlovat a myslím, že to na to mám nárok,“ uvedla čtenářka. Kdysi bývala vdaná, ale během let zjistila, že s manželem mají rozdílný přístup k životu.

Mahulena Bočanová

Mahulenu Bočanovou už mladší muži nezajímají. Radši by takového, který zvládne opravit aspoň lustr

Zatímco ona byla vitální a ráda se bavila, její manžel začal být spíš usedlý. „Dřív jsme podnikali spoustu věcí, ale pak se z něj stal páprda, který si pořád jenom stěžoval. Bolela ho záda, nebavila ho práce, pořád byl rozmrzelý. Byl jako starý dědek, ale já jsem se stará rozhodně necítila. Nechtěla jsem mít vedle sebe břemeno, ale někoho, kdo je činorodý, hezký a zábavný,“ vypráví paní Lucie s tím, že se pak dohodli na rozvodu.

Vrstevníci s vitální ženou neudrží krok

Časem zjistila, že jejímu tempu vyhovují mladíci, kterým je o čtyřicet let méně. „Ze začátku jsem byla na pochybách. Přeci jen bych mohla být jejich matka. Nevěděla jsem, jak budou reagovat. Něco jiného je jít na večeři a úplně jiná kategorie je sbližování a intimnosti,“ svěřila se paní Lucie. Později ale zjistila, že nejen osobnost a charisma, ale i její tělo mladíky neuvěřitelně přitahuje.

Zamilovaný pár se dotýká rukama iZdroj fotografie: Freepik

Od té doby v podstatě už nikdy nerandila s nikým přes třicet. „Vybírám si partnery okolo dvaceti, protože starší chlapi se mnou neudrží krok v životě ani v posteli,“ vypráví čtenářka s tím, že její stárnoucí tělo koloušci milují. Líbí se jim moje postava krev a mlíko, celulitida i povislá ňadra. Nacházejí u mě to, co jim jejich vrstevnice nenabízejí, je to pro ně exotické potěšení,“  bez obalu přiznává paní Lucie. Prostě si chce užívat života, dokud to půjde. Že ji okolí odsuzuje, neřeší.

Co říkáte na odvážný příběh paní Lucie?

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články