Mahulenu Bočanovou už mladší muži nezajímají. Radši by takového, který zvládne opravit aspoň lustr

Herečka Mahulena Bočanová se rozpovídala o vztazích s muži. Dosavadně měla pouze jedno osmileté manželství.

Mahulena Bočanová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Problémy s hledáním partnera nejsou záležitostí pouze osob ve středním nebo vyšším věku. Na internetu a sociálních sítích se objevují příspěvky, kdy si i mladší generace stěžuje na problematické seznamování a randění. Ženy mají často problém s nezájmem mužů ve chvíli, kdy odmítnou vztah pouze ve smyslu sexuálního sblížení. Láska by však měla kvést v každém věku.

Autistická dcera

Herečka Mahulena Bočanová prozradila, že by ve svých šestapadesáti letech ještě nějakého partnera uvítala. Svou osudovou lásku totiž zatím nenalezla. V jejím životě se pohybovalo několik partnerů, nejdůležitější je pro ni však jedna jediná osoba. Tou je její jednadvacetiletá dcera Márinka. Dívka trpí poruchou autistického spektra. S maminkou jsou si velmi blízké.

Přesto, že Mahulena svou dceru nadevše miluje, přiznává, že občas potřebuje oporu i jiných osob. Zvláště během náročnějších období, které zažívá každý člověk. Hereččin nejdelší vztah trval osm let. Bývalého manžela Viktora Mráze si vzala v roce 2001. Už tehdy čekala dceru Márinku. Manželství bylo podle všeho šťastné, přesto však došlo k rozvodu, který iniciovala Mahulena.

Žádní motýlci v břiše

Ukázalo se, že se z manželů stali pouze kamarádi. V každém vztahu se lidé sbližují. Časem se tak stává, že původní jiskra a nervozita vyprchá. Nikdy by však partneři neměli představovat pouhé kamarády. Stále hraje velkou roli vzájemná náklonnost a specifické kouzlo. Od rozvodu měla herečka několik mladších partnerů. Žádný vztah však nepřerostl v nic vážnějšího.

V současné době má Mahulena o ideálním partnerovi jasnou představu. Hlavní roli hraje věk a zručnost. Chtěla by někoho, komu je alespoň pětapadesát let. Tedy, aby byli zhruba stejně staří. Kromě toho by se jí hodil muž do domácnosti, který dokáže opravit domácí spotřebiče. Mladí zajíčci a motýlci v břiše jsou odloženi na vedlejší kolej. Snad se herečce ve výběru poštěstí.

Z jakého filmu Mahulenou Bočanovou znáte?

Zdroj: Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články