Dcera Mahuleny Bočanové prošla velkou proměnou. Její vzhled ale maminku trápí

Herečka Mahulena Bočanová sdílela fotografii s dcerou Márinkou ve stejných čepicích. Sledující se v komentářích rozplývají nad mladou slečnou.

mahulena s dcerou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečku Mahulenu Bočanovou si diváci spojí hned s několika významnými rolemi. Starší generace si ji spojí například s její úplně první rolí v seriálu Chalupáři, kde hrála dceru předsedy vesnice Třešňové. Mladší potom třeba se seriálem Vyprávěj. I když je Mahulena dcerou českého architekta, má poměrně exotický vzhled. Myslela si, že ho podědí také její dcera.

Žádná podoba

Dcera Márinka, jež před dvěma lety oslavila své 18. narozeniny, však na herečku vůbec podobná není. Neodnesla si ani snědou kůži, ani čokoládové oči a vlasy. Márince byla diagnostikována lehčí forma autismu, ke kterému se později přidala také epilepsie. Mahulena mladou slečnu vychovává úplně sama. S jejím otcem již netvoří pár.

Ke vzhledu své dcery Mahulena napsala: „Člověk míní a Pán Bůh mění.“ Mladá slečna vypadá spíše jako hereččin pravý opak. Jejímu obličeji kralují blonďaté vlasy a celkově má světlejší odstín pokožky. Když byla malá, tak ji dokonce veřejnost přirovnávala ke Kevinovi ze slavné vánoční komedie Sám doma. Hereččina fanouškovská základna se pustila do spekulací.

Nepraktické cestování

Jedna fanynka se zamyslela nad společným cestováním matky a dcery. Dle jejího názoru musí být velmi nepraktické mít tak málo podobné dítě, navíc bez společných znaků. Ještě dodala, že má Márinka vlastně jiné příjmení než Mahulena. Herečka tyto domněnky připustila a údajně se nejednou setkala s obviněním a otázkami ohledně únosu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mahulena Bočanová (@mahulena_bocanova_official)

Nedávno sdílela na svém instagramovém profilu společnou fotografii s Márinkou. Podoba nepodoba, půvab její dcera po mamince určitě zdědila. Dvojice se vyfotila v zimních čepicích s motivem Mickey Mouse a dvěma bambulemi. Sledující v komentářích se rozplývají především nad Márinkou. Někteří navrhují, že by mohla z fleku vstoupit na přehlídkové molo.

Co si myslíte, že má tato dvojice podobného?

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články