Jaromír Soukup si nebere servítky: Nejčastěji kritizuje slavné ženy, na paškál si vzal Farnou, Bohdalovou i Pergnerovou

Mediální magnát působí v poslední době dojmem, že se po boku své partnerky Agáty Hanychové zklidnil, zejména po narození jejich dcerky. Je ale stále v ráži, někdy až moc.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Svérázný mediální magnát Jaromír Soukup (54) rád provokuje. S oblibou se ve svých médiích pouští do českých celebrit. Terčem jeho prostořekosti se tentokrát stala zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna (29). Podařilo se jí vytočit Soukupa doběla, když se ostře ohradila proti článku, který o ní zveřejnil jeho bulvární web Sedmička. Odveta na sebe nenechala dlouho čekat. Farna ale zdaleka není jedinou ženou, která se stala trnem v oku šéfa televize.

Po žalobě přišla drsná odveta

Česká slavice dokonce podala žalobu, což Soukupovi hnulo žlučí.  „Ewu jsem v životě neviděl, ale poté, co Sedmičku zažalovala za to, že utrpěla její důstojnost tím, že jsme zveřejnili výpis z katastru nemovitostí, co všechno vlastní, myslím si o ní, že je to nesoudná, poměrně arogantní dáma,“ cituje magnáta server Aha! s tím, že zpěvaččin manažer prý určuje novinářům, na co se jí nesmějí zeptat.

Farna je jen jednou z řady veřejně známých žen, do které se Soukup pustil. Jeho kritice neunikly moderátorky Daniela Písařovicová, Lucie Borhyová, Tereza Pergnerová nebo Emma Smetana, suchou nit nenechal ani na modelce Simoně Krainové nebo herecké legendě Jiřině Bohdalové. Servítky si dokonce nebral ani v případě herečky Veroniky Žilkové, která je matkou Soukupovy partnerky, influencerky Agáty Hanychové.

Kritice neunikla ani herecká legenda

Třeba Smetana dosáhla podle něj úspěchu, protože na obrazovce vypadala dobře. „Má pusu přesně podle Vladimíra Železného, proto dělala na Nově moderátorku. Akorát ona nechápala, že je tam kvůli té puse, a ne kvůli tomu, co si myslí. Když zjistila, že nikoho nezajímá, co si myslí, že jí všichni koukají na tu pusu, tak šla pryč. Šla do DVTV, kde si myslela, že někoho zajímá a co si myslí. Když zase zjistila, že je zajímá jen její pusa, tak odešla a začala zpívat,“ řekl serveru Kafe.

Jiřina Bohdalová a Ľubomíra Focko iZdroj fotografie: Nextfoto

Hereckou ikonu Bohdalovou si magnát vzal na paškál kvůli tomu, že se prý příliš často účastní společenských akcí. „Proč obráží každý den dva mejdany? Protože je to kšeft. Ona za to dostane zaplaceno,“ uvedl. Nevybíravě se pustil i do modelky Krainové, která podle něho neumí stárnout. Začala se stylizovat do poradkyně přes výživu. Je to taková ta klasická celebrita, která je jenom celebrita. Na instagramu ukazuje, že je pořád na dovolené, že je šťastná, že vypadá bezvadně. A očekává, že ji všichni budou obdivovat,“ domnívá se Soukup.

Odnesla to i možná budoucí tchyně

Drsně se Soukup obul i do moderátorky Pergnerové poté, co během přímého přenosu udělování slavíků ne zcela šťastně zavtipkovala o věrnosti zápasníka Karlose Vémoly. „Pergnerová prý byla dříve na drogách, myslím si, že v sobotu byla na drogách určitě. Urazila Karlose Vémolu, který tam seděl. Druhý den jí to prý bylo líto, protože se vyspala pravděpodobně z toho tripu, na kterém byla,“ nebral si servítky magnát.

Žilková a Stropnický iZdroj fotografie: David Sedlecký / Creative Commons / CC BY-SA

V hledáčku magnáta uvízla i herečka Žilková. S jejím zesměšněním Soukup neváhal, přestože v té době už randil s její dcerou. Navíc se trefil do velmi citlivého místa. Herečka totiž prochází bouřlivým rozvodem s diplomatem Martinem Stropnickým, kterého se magnát zastal. Mezi jeho partnerky patřila Veronika Žilková. U něj neskončil průserem politický, ale soukromý život. To by člověk nevěřil, jak soukromý život může těžce poškodit kariéru nadějného politika – respektive rozzuřená bývalá manželka,“ rýpl si do potenciální tchyně Soukup.

Co si myslíte o vyjádřeních mediálního magnáta?

Zdroj: Kafe, Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články