Jaromír Soukup prorokuje prokletí Ivany Gottové, jejích dětí i budoucího partnera: Budou se prý setkávat jenom s kritikou

Vdova po ikonickém zpěvákovi je pod drobnohledem veřejnosti i čtyři roky po jeho smrti. Podle mediálního magnáta se na ní podepisuje fakt, že Karel Gott prostě patřil všem.

Jaromír Soukup v bílém tričku i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Mediální magnát Jaromír Soukup (54) je proslulý kontroverzními názory, které prezentuje v pořadech své televize. Nebere si servítky v případě celebrit ani politiků. Jeho pozornosti neunikla ani Ivana Gottová (47). Vdova po zbožňovaném zpěvákovi neustále přitahuje pozornost veřejnosti, která jí nic neodpustí. V jistém smyslu jde podle magnáta o prokletí. Vzhledem k tomu, že se vdova jen zřídka objevuje ve společnosti, spousta lidí prý má pocit, že potřebuje něco skrývat.

Má právo vést svůj vlastní život

Přestože od smrti legendárního zpěváka uplynuly už čtyři roky, lidé Gottovou bedlivě sledují. Poprask nedávno způsobila informace, že je nejspíš těhotná. Nakonec se ukázalo, že jde o pomluvu. Vdova jen na ples na Tenerife nešťastně zvolila volnou róbu. Pořád je ale pod drobnohledem, ze kterého se nevymaní. „Všichni čekají, jakého partnera si najde. Co udělá, jak naloží s majetkem mistra Gotta, jestli prodá jejich dům na Bertramce,“ cituje VipShow Soukupa.

Magnát překvapivě nehýří kritikou, kterou je pověstný. Pro vdovu měl naopak slova pochopení. „Tak si říkám, jak je to možné, vždyť letos to budou čtyři roky, co zemřel. Paní Gottová má samozřejmě plné právo vést svůj vlastní život. Je to mladá žena, dala panu Gottovi dvě děti, starala se o něj až do konce,“ řekl. Přispěchal i s vysvětlením, proč vdova stále fascinuje veřejnost. „Cítíme, že svým způsobem patří k nám všem. Karel Gott patřil k nám všem, a to se na ní trochu podepsalo,“ dodal.

Až se objeví nový partner, přijde kritika

Partner influencerky Agáty Hanychové (38) se stylizoval do role věštce. „Cokoli udělá, co se jen trochu odchýlí od ochrany jména pana Gotta a pokračování jeho odkazu, se setká s kritikou,“ předpovídá Soukup. Zrnko pravdy na tom bude, protože fanoušci mistra vcelku kontroverzně přijali třeba nový projekt, o němž je vdova informovala. Jde o rozhlasovou podobu autobiografie Má cesta za štěstím. Gottův hlas byl vytvořený umělou inteligencí. Část zpěvákových příznivců to nadchlo, ale objevily se také názory, že to je zvrácené.

iZdroj fotografie: Nextfoto

V budoucnosti podle magnáta Gottová, její dcery Charlotte a Nelly, které měla s legendárním zpěvákem, i případný nový partner, nebudou mít na růžích ustláno. „Nevyhne se kritice a její nový partner se zase nevyhne srovnávání s panem Gottem. Motivy obou budou posuzovány,“ prorokuje Soukup s tím, že do značné míry jde o prokletí. „Navždy zůstane manželkou Karla Gotta. S tím se musí smířit. Stejně jako její dcery,“ podotkl s tím, že potomci budou vždy ve stínu slavného otce. Soukup připustil, že hvězdné příjmení jim ale současně otevírá dveře.

Co říkáte na proroctví mediálního magnáta o vdově?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články