Volné šaty Ivany Gottové na sebe okamžitě strhly pozornost. Těhotenské bříško prý ale róba zakrýt neměla

Na charitativním plese v luxusním hotelu na Tenerife se objevila celá řady českých celebrit. Hlavními hvězdami byly bývalá první dáma a vdova po legendárním zpěvákovi.

Ivana Gottová vdova po Karlu Gottovi i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Vdova po ikoně české hudební scény Karlu Gottovi (†80) si pečlivě střeží soukromí. Na sociálních sítích není Ivana Gottová (47) aktivní, komunikuje s fanoušky jen velmi zřídka na profilu svého zesnulého manžela a málokdy je k vidění na společenských akcích. Když se po delší době objevila na česko-slovenském plese na ostrově Tenerife, jako blesk z čistého nebe internetem i médii prosvištěly divoké fámy, že může být v radostném očekávání.  

Žije jen pro své dcery a Karla

Na charitativní ples v luxusním hotelu Bahía del Duque na pobřeží Costa Adeje dorazila spousta českých celebrit. Kromě Gottové to byla například bývalá první dáma Dagmar Havlová, hitmaker Michal David, zpěvák Peter Nagy, modelka Andrea Verešová či miliardář Richard Chlad. Vdova po legendárním mistrovi, který zemřel před necelými čtyřmi roky, zvolila dlouhou elegantní róbu. Jenže tmavé volné šaty okamžitě upoutaly pozornost diskutujících na sociálních sítích.

A spekulace, zda volným střihem šatů Gottová nechtěla zakrýt těhotenské bříško, byly na světě. Dokonce se šířily zvěsti o tom, kdo je případným otcem očekávaného dítěte. Nic z toho ale ve skutečnosti nebyla pravda. Informace prý měli šířit lidé, kteří chtějí vdově ublížit. „Ivana je z těch zpráv moc smutná. Šíří to lidské hyeny. Ona žije jen pro své dcery a Karla. Na nic jiného nemá pomyšlení,“ cituje velmi dobrého kamaráda Gottové Expres.

Volné šaty jsou teď moderní

Volba šatů se ukázala být jako klíčová. Vdova po zbožňovaném zpěvákovi si je ale nevzala na sebe na ples proto, aby něco skrývala. „Ivana je z toho akorát špatná. Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě že není těhotná,“ pokračoval její kamarád, který si nepřál být jmenován. Potvrdil zároveň, že Gottová ani nemá s kým otěhotnět.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Canaria Travel CZ, s.r.o. (@canariatravel.cz)

Doprovod na jeden z Kanárských ostrovů sice měla, ale nebyl to partner. „Na Tenerife jela jako na dovolenou s dětmi. Ivana se maximálně věnuje svým dětem, na chlapa nemá ani pomyšlení,“ cituje server Stars24 svého informátora. Gottová ovdověla v říjnu 2019, kdy po dlouhém boji se zákeřnou nemocí její manžel zemřel. Vychovává dcery Charlotte a Nelly, které mají ještě starší nevlastní sestry Dominiku a Lucii. V současnosti vdovu zaměstnává zejména speciální projekt, který má potěšit mistrovy fanoušky.

Co říkáte na spekulace ohledně těhotenství vdovy po mistrovi?

Zdroj: Stars24, Expres
Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů