Soukromá detektivka poradila, jak odhalit nevěrného partnera: Prozradit ho může schovávání telefonu i navigace

Odcizení ve vztahu nemusí znamenat nevěru. Pokud se ale partner navíc chová tajnůstkářsky, je to prvotní signál, že se nejspíš oddává radovánkám s někým jiným.

soukromá detektivka sleduje i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V každém vztahu to občas začne skřípat. Někdy jde o prkotiny, které se brzy a snadno vyřeší. Pokud se ale vytratí důvěra, je to horší. Příčinou partnerských krizí je často nevěra. Lidé mají pocit, že se ve vztahu odcizili, že mizí intimita i vášeň a že prostě něco není v pořádku. Obvinit partnera bez důkazu ze záletů ale povede jen ke zbytečným hádkám, které propast mezi nimi ještě víc prohloubí. Soukromá detektivka Iveta Novotná odhalila čtenářům Dámského deníku fígle, jak si na nevěrníky posvítit.

Tajnůstkářské chování je problém

Není příjemné už jen pomyslet na to, že vás partner podvádí s někým jiným. Pokud ale máte podezření, není třeba hned malovat čerta na zeď, ztropit hysterickou scénu nebo se rovnou vytasit s rozvodovými papíry. Je rozumné se nejdřív přesvědčit, jak to doopravdy je. Pražská soukromá detektivka Iveta Novotná se už řadu let zabývá vyšetřováním podezřelých aktivit ve vztazích. Prostřednictvím možná i trochu kontroverzních technik odhaluje nevěrníky.

Prvotním ukazatelem partnerových záletů je podle soukromé detektivky odcizení se ve vztahu. „Pokud se vám něco nezdá, pak to tak pravděpodobně je. Většina klientů, kteří k nám přijdou, ví, že něco není v pořádku, a většinou mají pravdu. Tajnůstkářské chování je klíčovým ukazatelem pro každý vztah, protože důvěra musí být vždy přítomna. Když se cítíte znepokojeni, požádejte partnera o ujištění. Pokud stále nejste spokojeni, důvěřujte svému instinktu,“ uvedla Novotná.

Zkontrolujte sociální sítě i historii prohlížeče

Pokud chcete mít o partnerově věrnosti jasno, není třeba hned najímat soukromé očko. Výsledky může přinést i vlastní pátrání. Podle detektivky je klíčové nejdřív získat informace o aktivitách partnera. K některým je velmi snadný přístup. „Zkontrolujte změny na sociálních sítích. Zda má nové sledující a přátele. Zkontrolujte také historii prohlížeče na sdílených zařízeních, například na počítači nebo tabletu,“ radí Novotná. Důležité je pozorovat i chování a jednání partnera.

Jakmile si schovává telefon nebo nedokáže věrohodně vysvětlit, kde byl, je to známka problému. „Udělejte nečekanou návštěvu v partnerově práci nebo na obvyklém místě, kde by měl být, a přesvědčte se, zda vám nelže,“ uvedla detektivka. Ke sledování se nezdráhá využít i poněkud záludnou metodu. Spočívá v kontrole partnerova pohybu pomocí satelitní navigace. „Pokud se chystá na neobvyklé místo, třeba do zapadlého penzionu, bude potřebovat trasu, jak se tam dostat,“ vysvětlila Novotná.

Důkazy o nevěře u rozvodu nepomohou

Když vlastní pátrání nepřinese výsledky, doporučuje soukromé očko obrátit se na odborníky. „Pokud jste vyčerpali všechny možnosti, jak se dobrat pravdy sami, pak je nejlepší najmout si profesionála. Soukromí detektivové sice nemohou procházet něčí telefon ani porušovat zákony, ale mají s odhalováním záletníků bohaté zkušenosti. Ujasněte si ale, zda se vám to vyplatí. Mít důkazy o tom, že vás partner podvádí, vám nepomůže v případném rozvodovém řízení. Získáte jen jistotu a možná i klid,“ dodala detektivka.

Co si myslíte o radách soukromého očka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články