Manžel se o nevěře své ženy dozvěděl díky předpovědi počasí. Když se podíval z okna, zahlédl ji s milencem

Muž se o nevěře své ženy dozvěděl náhodou. Jelikož mu telefon ukázal hrozící bouřku a déšť, podíval se z okna, aby se o této předpovědi přesvědčil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nevěra bývá nejčastějším důvodem rozchodů a rozvodů. V mnoha případech většinou podváděný vůbec netuší, že mu je jeho partner či partnerka nevěrná. Když se to dotyčný dozví, je pouze na něm, zda tuto zradu své drahé polovičce odpustí, nebo ne. Ve většině případů je však nevěra posledním hřebíčkem do rakve takovéhoto narušeného vztahu. To je i případ muže, který se o tom, že je mu jeho žena nevěrná, dozvěděl díky předpovědi počasí.

Kvůli předpovědi počasí se podíval ven z okna

Robert a Agáta byli na první pohled dokonalý a šťastný pár. Jejich láska začala již na vysoké škole, po jejímž dokončení se vzali. Mnoho lidí jim jejich úžasný vztah závidělo, na okolí působili velmi harmonicky a idylicky. A v takovém přesvědčení žil i Robert. Pro svou ženu by byl schopný udělat cokoli, velmi ji miloval a ani v nejhorším snu by jej nenapadlo, že by ho mohla Agáta zradit.

Jednoho večera Robertovi přišla na mobilní telefon zpráva. Bylo to upozornění aplikace, která předpovídá počasí. Ta jej varovala před velmi silným větrem, deštěm a krupobitím. Nijak mu to nevadilo, protože měli s Agátou naplánován společný romantický večer. Jelikož byl ale předtím venku a nezdálo se mu, že by měla přijít nějaká bouřka, šel k oknu, aby se podíval ven. Vyhlédl na oblohu a zjistil, že široko daleko není vidět žádný velký mrak. Když sjel pohledem dolů, prohlédl si ulici a nemohl uvěřit tomu, co právě vidí.

Jeho žena se na ulici líbala s cizím mužem

V uličce uviděl svou manželku, která se právě líbala s cizím mužem. Když se od sebe odtrhli, dotyčného poznal. Jednalo se o Agátina šéfa, se kterým se jednou potkal na firemním večírku jejich společnosti. Stále nechápal, co vlastně viděl, až ho z transu dostal zvuk otevírajících se dveří. Přestože to pro něj bylo velice těžké, dělal, jako by se nic nestalo. Se svou ženou si pustili film, povečeřeli a šli spát. Ráno, když šla Agáta do sprchy, opsal si z jejího telefonu číslo na milence a později mu napsal SMS.

nevěrná žena iZdroj fotografie: Depositphotos

V té stálo, že ví, že je mu jeho žena nevěrná právě s ním. A jelikož ze zpráv, které si v manželčině telefonu přečetl, zjistil, že spolu spí už několik měsíců, a dokonce byli i v jejich bytě, tak dotyčný jistě moc dobře ví, kde bydlí. A tedy si zde má přijet pro její věci, které jsou již sbalené a nachystané přede dveřmi. Popřál jim hodně štěstí, které on sám jistě teď konečně bude mít. Tím se jim oběma pomstil.

Co říkáte této náhodě?

Zdroj: Lelum
Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články