Kvůli hloupé chybě přišla o 7měsíčního syna. „Tohle se v příručkách nepíše,“ obhajuje se zdrcená matka

Nešťastné matce jde o to, aby už kvůli podobným chybám neumíraly další děti. Také chtěla uvést na pravou míru spekulace o účincích očkování.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Její syn přišel o život pouze kvůli neopatrnosti. Matka pocházející z amerického Washingtonu se rozhodla vyrovnat se svou ztrátou pomocí sdílení s ostatními. Na trhu existuje nespočet příruček, knih a rad, jak se starat o miminko. Přesto se však vždy může objevit něco, na co vás nikdo a nic nepřipraví. Příkladem je tato tragédie s pouze půlročním chlapečkem.

Spekulace o očkování

Jordan DeRosier se nechtěla zezačátku k tragédii vůbec vyjadřovat. Změnila svůj názor po tom, co se objevily spekulace, že smrt sedmiměsíčního Sloana zavinilo kojenecké očkování. Tím by se celé neštěstí dostalo do úplně jiných dimenzí. Tam se Jordan rozhodně nechtěla podívat. Jordan k tomu řekla: „Zpočátku jsem nechtěl vysvětlovat podrobnosti o okolnostech jeho smrti, protože jsem cítila vinu.

„Také kvůli strachu z odsouzení od ostatních. Ale nikomu nedovolím, aby se pokoušel hledat obvinění tam, kde žádná nejsou.“ Mladá matka se potom vrhla do vysvětlování. Malého Sloana uložila do postýlky se dvěma dekami. Jednu mu vlastnoručně vyrobila prababička a druhou měl u sebe vždy již od svého narození. Když usnul, odešla do koupelny, kde zůstala nějakou dobu.

Tragická chyba

Další sled událostí si asi dokážete představit: „Našli jsme ho s šedou dekou omotanou kolem hlavy. Nějak ji protáhl zábradlím postele a zasekl se kolem jedné z příček. Myslíte si, že se vám to nikdy nestane. Že to nikdy nebude zrovna vaše dítě. Neukládejte své děti do postele s přikrývkou, prosím. Bylo mu sedm měsíců, myslela jsem si, že když se plazí, sám stojí a leze, nebude mít problém s dekou.“

iZdroj fotografie: Depositphotos

Příspěvek doprovází fotografie zdrcené matky se zesnulým synem. Fotografii popsala takto: „Toto je tvář nesmírného, ​​nepopsatelného zármutku, výraz vyjadřující, že vám něco příliš chybí, kdy je vaše srdce zlomené. Tvář viny. Nikdy nepřestanu cítit zodpovědnost. Budu to prožívat do konce života s tím, že přesně vím, co jsem mohla udělat jinak. Prosím, poučte se z mé tragické chyby.“

Jaké další rady k manipulaci s miminky znáte?

Zdroj: Lasexta
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat