Simona Krainová umístila na sociální sítě fotku syna v botách na podpatku

Když Simona Krainová zveřejnila fotografii svého syna Bruna, jak pózuje v botách na podpatku, zvedla se vlna pozitivních komentářů i kritických ohlasů.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

O Simoně Krainové je známo, že na sociálních sítích ráda provokuje. Česká topmodelka a patronka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel má na svém instagramovém profilu přes 400 000 sledujících a její posty často rozvíří vody internetových diskusí. Ne jinak tomu bylo v případě, kdy modelka zveřejnila fotografii svého syna Bruna, jak pózuje na jehlových podpatcích.

Provokativní fotografie vzbudila vášnivé diskuse

Výchova dětí je pro každého rodiče citlivé téma, obzvlášť jedná-li se o mediálně známou osobnost, která svůj soukromý rodinný život sdílí s desítkami tisíc dalších lidí. Nedávno se sledující do Simony ostře opřeli kvůli tomu, že její děti tráví podstatnou část roku na pláži v Karibiku, kde si Simona společně se svým manželem Karlem Vágnerem ml. pořídili apartmán, a nejsou dostatečně vzdělané. A za krátkou dobu dostala hned další „sprchu“ za netradiční fotografii svého syna Bruna.

Bruno pózuje v černých lodičkách na jehlovém podpatku a u toho má vztyčené dva prostředníčky. Simona Krainová k tomu připsala: „Normal is boring. Nenudíme se.“ Za tento post sklidila na jedné straně pochvalné komentáře. Fanoušci se vyjadřovali obdivně o Brunových nohách, které má po mamince štíhlé a ladné, nebo pochvalovali rebelství, vtip a nadsázku, jež z fotografie vyzařují.

Nenávistní lidé jsou nemocní, míní Krainová

Našli se však i tací, které fotografie pobouřila. Některým se nelíbilo vulgární gesto, jež Bruno dělá, jiní dokonce řešili v souvislosti s obutím bot jeho sexuální orientaci. Celou situaci výstižně shrnul komentář fanynky: „Simono, vy chcete zase ten náš malý internetový rybníček dostat do varu, co?“ Protože přesně to se Simoně opět povedlo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Sama Krainová nedávno v rozhovoru pro Extra na nenávistné komentáře reagovala takto: „Já nechápu, jak někdo v sobě může mít takovou zlobu. Spíš se podivuju nad tím, kolik zlých lidí mezi námi je. Podle mě je to nemoc, která by se měla léčit, ti lidé by měli chodit k doktorovi a vymluvit se z toho. To je totiž normálně horší než rakovina,“ ​prohlásila modelka.

Jak se vám líbí fotografie Simonina syna Bruna?

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články