České matky se obuly do Simony Krainové kvůli výchově dětí. Jsou podle nich nevzdělané

Modelka tráví měsíce v zahraničí, kde pobývá i se svými syny. Jejich absence v českých školách prý ale automaticky neznamená, že by se jim nedostávalo vzdělání.

Simona Krainová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Modelka Simona Krainová (50) je zdatnou influencerkou, která se velmi často prezentuje na sociálních sítích. To sebou sice nese jisté obchodní úspěchy a obdivné vzdychání fanoušků nad její perfektní postavou, skvělou kondicí, vytříbeným stylem, krásnou rodinou nebo luxusním bydlením, ale také remcání a kritiku. Na negativní komentáře si ale modelka zřejmě už zvykla. Otrlou krásku totiž příliš z míry nevyvádějí ani sledující, kteří si berou na mušku to, jak vychovává své syny.

Děti se většinu času jen válejí u moře

Pro každého rodiče je výchova dětí velmi citlivé téma. Když přijde kritika, jen velmi obtížně se s tím srovnávají. Modelka se už podle serveru Vip Show setkala s názory, kdy lidé haněli vzhled jejích synů Bruna a Maxe. Nelíbilo se jim například, že chlapci mají delší vlasy, přes které sotva vidí. Doporučovali, aby je jejich matka nechala ostříhat. Nedáno Krainová musela vstřebat i o něco silnější kávu. Diskutující se domnívali, že svým dětem neposkytuje dostatečné vzdělání.

Vzhledem ke své profesi je totiž modelka často na cestách. Přestože má v Česku rozjeté projekty, na kterých pracuje, měsíce tráví mimo domov. Pořídila si navíc další apartmán na jednom Karibských ostrovů, kde hodlá pobývat zhruba pět měsíců v roce. A její děti také. Je zřejmé, že do tuzemských škol chlapci docházejí méně, než ostatní děti. To se nepozdává jiným matkám, uvedl server, a daly to modelce jasně najevo. Podle nich nejsou její ratolesti dostatečně vzdělané, protože se většinu času jen válejí u moře.

Je šťastná, že synové nehrají dementní hry

Modelku, která je zvyklá na hanlivé komentáře hejtrů  na internetu, pohled jiných matek na její výchovy synů Bruna a Maxe však nechaly klidnou. „Jsem šťastná, že je můžu vidět běhat bosé v neděli po pláži místo toho, aby trávili čas u počítače a iPadu a hráli dementní hry, což většina dětí u nás v republice dělá. Celý volný čas tráví u telefonu, a to já fakt nechci, aby úplně zblbly z nějakých TikToků a jiných kravin,“ cituje její vyjádření server Super.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Vysvětlila rovněž, že když děti mají absenci v české škole, neznamená to automaticky, že neabsolvují žádnou výuku a zahálejí. Naopak, i když jsou její synové na dovolené, musí se učit a dokonce v cizích jazycích. „Není to tak, že bych je pustila pod palmu a nic nedělají. Naopak, mají přísnější režim, pečlivě se připravovali do školy, měli tam paní, která se s nimi učila čtyři hodiny denně, a chodili i do místní školy, kde se učili v angličtině a ve španělštině. Nechci, aby zvlčili,“ vysvětlila modelka.

Co si myslíte o tom, jak probíhá vzdělávání chlapců?

Zdroj: Super, VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články