„Na seznamku už nevlezu,“ říká žena, která si odnesla víc než špatnou zkušenost. Z nápadníka se vyklubal gambler a stalker

Čtenářka se svěřila se svou zkušeností s internetovou seznamkou. Již nikdy více to nebude zkoušet, protože tam potkala hrozného člověka.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Dnešní doba je plná sociálních sítí a obrovského množství internetových seznamek, kterých využívá stále více lidí. Zde ale člověk bohužel absolutně netuší, s kým si píše. Až při osobním setkání zjistí, jakou povahu dotyčný opravdu má. Často se však mohou z takovýchto lidí vyklubat násilníci nebo velmi zvláštní osoby. Jednu takovou potkala i paní Jiříková, která se v dopise svěřuje se svým příběhem. Zároveň chce varovat i ostatní ženy, aby si při takovémto typu seznamování daly velký pozor.

Odhodlala se zkusit internetovou seznamku

Paní Alžběta Jiříková nedávno oslavila své pětačtyřicáté narozeniny. Navštěvuje ji její již dospělý syn, ale přesto se cítí stále více osamělá. Po těžkém rozvodu, který zažila již před deseti lety, žije stále sama. Manžel jí byl tehdy nevěrný, což velmi těžce nesla, a na muže tedy na nějakou dobu zanevřela. Poté neměla vůbec štěstí na partnery, které většinou potkala někde v baru nebo na společenských akcích. Po několika letech se tedy rozhodla, že zkusí využít internetovou seznamku. Zprvu se zdráhala, ale když jí i syn řekl, ať to zkusí, šla tedy do toho.

Založila si svůj profil, nahrála fotografii a začala si prohlížet muže, kteří měli také na dané seznamce zřízené účty. Jelikož byla paní Jiříková stále velmi pěkná a sympatická žena, netrvalo dlouho, a už se jí ozval jeden pán. Jmenoval se Petr, měl sedmačtyřicet let a byl stále svobodný. Na fotografii vypadal hezky a mile, paní Jiříkové se líbily jeho oči. A tak začala na jeho zprávy reagovat. Psali si velmi často, až ji překvapilo, že jí Petr píše i v noci. Po několika dnech ji požádal o telefonní číslo.

Nejen, že byl gambler, ale i stalker

Když jí začal volat i několikrát denně, a stále naléhal na videohovor, rozhodla se paní Jiříková, že se raději setkají osobně. Domluvili si tedy schůzku na páteční večer s tím, že společně půjdou do jednoho místního baru. Z tohoto setkání však byla paní Jiříková opravdu velmi zklamaná.

Petr sice vypadal hezky, ale zapáchal a celkově působil, že o sebe vůbec nedbá. Dokonce se jí svěřil s tím, že má exekuci na plat, protože často sází a hraje automaty. Paní Jiříková tedy toto rande, na kterém Petr vypil 10 piv, přetrpěla, a jakmile přišla domů, napsala Petrovi zprávu, že se s ním již více nechce potkat a ani s ním být v jakémkoli kontaktu. V tu chvíli se Petr rozzuřil a volal jí celou noc.

Zablokovala si tedy ráno jeho číslo, ale on si nakoupil spoustu SIM karet a stále jí volal, psal a vyhrožoval z neznámých čísel. „Díky bohu neznal moji adresu, jinak by určitě přišel a zvonil na mě celou noc,“ svěřuje se v dopise paní Jiříková. Zašlo to tak daleko, že požádala svého kamaráda, aby Petrovi vysvětlil, že ona o něj opravdu nemá zájem. Ten si tedy na něj počkal a dost razantně mu promluvil do duše, dokonce mu dal málem pěstí. „Od té doby mám klid, ale dodnes se bojím vylézt z domu. Ale vím, že na seznamku už nikdy nepůjdu,“ píše v dopise paní Jiříková.

Jaké máte zkušenosti s internetovými seznamkami vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články