Sedmiletá dívka zpívá na hřbitově své zesnulé matce

Sedmiletá holčička začala zpívat na hřbitově píseň pro svou zesnulou maminku. Tato velmi dojemná nahrávka rozplakala lidi po celém světě. Podívat se na ní můžete i vy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rhema Marvanna je sedmiletá dívka, která odhalila svůj pěvecký talent na velmi neobvyklém místě. Až si poslechnete její nahrávku, jistě všichni dáte za pravdu tomu, že tato mladá dívka má na hudbu opravdu talent. Její hlas se rozezněl mezi zdmi hřbitova nad náhrobkem její zesnulé matky, které přišla zazpívat. Všichni lidé, kteří měli možnost vyslechnout si její píseň na hřbitově se shodují na tom, že její hlas je nádherný.

Mladé dávce se po mamince velmi zastesklo, a tak se rozhodla navštívit ji na hřbitově. Před jejím náhrobkem dívka udělala velmi dojemné gesto. I přes to, že je na hřbitově zvykem být zticha, se dívka rozhodla toto nepsané pravidlo porušit a zazpívat mamince písničku

iZdroj fotografie: Depositphotos
Ilustrační fotografie

Talent na hudbu zdědila Rhema po matce

Rhena svůj talent k hudbě zdědila po své zesnulé matce, kterou si bohužel nemůže nijak moc pamatovat. Její matka zemřela v době, kdy Rheně byly pouhé 3 roky, a proto jsou vzpomínky na její matku pouze mlhavé. Rhena je na svůj věk velmi zralá a opravdu talentovaná dívka.

Přestože si na svou maminku moc nepamatuje, se rozhodla udělat jí radost a přijít zazpívat. Možná jí k tomu vedlo jakési zjištění, že nadání ke zpěvu získala po matce. Je to jakési pouto, které ty dvě spojuje i přes to, že Rhenina matka již 4 roky nežije. 

Kromě toho, že se Rhema rozhodla zpívat své mamince přímo na hřbitově, se také rozhodla zazpívat jí v kostele. Ptáte se, proč si dívka vybrala ke svého zpěvu tak neobvyklé místo jako je kostel? I to má pádný důvod. Rhena zašla zpívat do kostela, protože si plně uvědomuje, že kostel je místo, na kterém je nejblíže Bohu. A když je nejblíže Bohu, je pak nejblíže i své matce.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Ilustrační fotografie

Rozhodnutí této dívky si zaručeně zaslouží obdiv. Maminka, která se na ní odněkud shora dívá, musí být velmi pyšná a hrdá na to, jak šikovnou a talentovanou má dceru. Talent, který Rhena po mamince podědila by byla škoda nerozvíjet dál. 

Zdroj: Rhema Marvanne
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články