Těsně před tím, než 14letý chlapec spáchal sebevraždu, napsal několik slov. Dalo se tomu zabránit

Matka vůbec netušila, jaké hrůzy se jejímu synovi honily hlavou. Kdyby zakročila, mohla zabránit katastrofě.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Někdy si rodiče bohužel nevšimnou, zda mají jejich ratolesti nějaké problémy. Je to především z toho důvodu, že většina dětí si své pocity nechává uzavřené v sobě a nikomu o nich neříká. Přesně takto to měl i jeden malý chlapec, jehož matka o jeho problémech nic nevěděla. On však už nemohl dál, a proto se rozhodl spáchat sebevraždu. Přitom se tomu dalo zabránit.

Hrál počítačové hry

Žena jménem Tracey Tyler z Nuneatonu v Anglii viděla svého syna, jak sedí u počítače a hraje hry. Neměla ani ponětí o tom, že se o několik chvil později stane něco tragického. Čtrnáctiletý Sam napsal pár slov svým přátelům a odešel od svého počítače. Později si jeho matka uvědomila, co se za slovy jejího syna skrývá.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Syn Tracey trávil u počítače vlastně každé odpoledne, byl to jeho velký koníček a volal si při tom se svými kamarády. To odpoledne vypadalo prakticky stejně jako jakýkoli jiný den. Chlapec svým kamarádům napsal, že se vrátí za 2 sekundy. Na tom nebylo vůbec nic špatného či znepokojivého, jeho přátelé předpokládali, že hoch šel na toaletu.

Vše dopadlo úplně tragicky

Chlapec bohužel nešel jen na záchod. Sam vstal od počítače a o něco později byl nalezen mrtvý. Rozhodl se spáchat sebevraždu. Jeho matka je velmi zdrcená a doufá, že si rodiče začnou více všímat svých dětí a mluvit s nimi o jejich problémech. Někdy by stačilo, kdyby dítě řeklo: „Mami, mám problém, který mě trápí.“ Všechno by se mohlo vyřešit a nemuselo by docházet k tragédiím.

Jaký máte vztah se svými dětmi?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení