Sandra Nováková se ztrácí před očima. Jídlo prý miluje, ale sama moc nevaří

Po rolích sestřiček a doktorek se herečka, která kvůli kondici a skvělé postavě nemusí trávit hodiny mučením těla v posilovnách, blýskne jako přísná šéfka policejních potápěčů.

Herečka Sandra Nováková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Přestože herečka Sandra Nováková (41) miluje dobré jídlo, na její postavě to není ani trochu znát. Naopak. Když se objevila na premiéře prvního dílu minisérie Pod hladinou, kde si zahrála přísnou policejní šéfku, obvykle velmi štíhlá herečka se téměř ztrácela před očima. Hodinami v posilovnách si ale skvělou kondici neudržuje. Sama sice v kuchyni moc času netráví, ale nechává se rozmazlovat kulinářskými dobrotami, které připravuje její manžel.

Doma má zákaz vstupu do kuchyně

Ani se sebemenšími náznaky počínající obezity si drobná herečka nikdy nemusela lámat hlavu. Jídlo si ale neodpírá. Její manžel, režisér Vojtěch Moravec (36), s nímž má syna Mikuláše, se totiž umí otáčet v kuchyni. „Vojta je skvělý kuchař, tak skvělý, že mě nepouští do kuchyně, takže kuchyň obstarává on a já obstarávám všechno ostatní. Já vařím sporadicky, ale spíš ne, protože soupeřit s někým takhle dobrým v kuchyni je opravdu těžký. A on to miluje. Takže já mám zákaz vstupu do kuchyně,“ cituje herečku Extra.

Charismatická herečka se pyšní dokonalými křivkami. Těžko uvěřit, že by byla nějaký velký jedlík. Tajemství její perfektní postavy se ale právě ve stravování ukrývá. „Já miluju jídlo. Vážně, miluju hlavně dobrý jídlo, a to tím stylem, že když mám hlad a nemám příležitost najíst se dobrého jídla, tak nejím, protože kdybych si měla vybrat mezi rohlíkem a třeba čekáním na krevety, tak to si radši počkám na ty krevety,“ objasnila Nováková.

Bývalý partner herečky zemřel

S manželem se herečka pravidelně setkávala i na place při natáčení osmidílné série Pod hladinou, kterou režíroval. Dokonce se pustili i do volného pokračování z prostředí policejních potápěčů, které se točí v Chorvatsku. Že by role dostávala z protekce, ale herečka odmítá. „Setkala jsem se s tím názorem mnohokrát. Ale on mi vlastně ještě nikdy roli nedal. V tomto seriálu v tom nemá prsty, protože mě obsadila Prima,“ vysvětlila herečka serveru Vlasta. Domů si pár práci sice bere, ale jejich vztahu to neškodí. Po boku režiséra září štěstím.

Herečka Sandra Nováková s manželem Vojtěchem Moravcem iZdroj fotografie: Nextfoto

Vždycky to tak ale v jejím životě nebylo. Před deseti lety se rozešla se svým snoubencem, filmovým producentem Janem Nejedlým (†52). Jeho rozmařilý život a obrovské dluhy ho poslaly na dno a skončil dokonce ve vězení. Po nešťastném pádu ze schodů utrpěl vážný úraz hlavy, byl dlouhé měsíce v kómatu a začátkem roku zemřel. „Že zemřel, o tom vím. Dlužil strašně moc peněz. Spousta lidí na něj byla naštvaná. Dozvěděl jsem se to od člověka, kterému dlužil,“ uvedl pro Extra moderátor Petr Vojnar.

Co říkáte na hereččin recept na štíhlou postavu?

Zdroj: Extra, Vlasta
Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články