Nejstarší modelka s jedinečnou vizáží | DámskýDeník.cz

Pár let před šedesátkou vypadá úchvatně, věk byste jí neuhádli. Dokonalá v bikinách a kompletně bez vrásek

I dáma po padesátce může být krásná a úspěšná. Ne nadarmo se říká, že je vám tolik, na kolik se cítíte. Jednoduše řečeno – věk je pouhé číslo.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Kathy Jacobs
                   

Mnohé ženy jsou nešťastné již po dosažení 45, natož 55 let. Většinou je to z toho důvodu, že tělo ženy pomalu, ale jistě chátrá, a dámy mají mladou duši. Na druhou stranu jsou tu mezi námi i takové, které si určily jako životní cíl šíření pozitivního přístupu k životu a sebepřijetí. Právě jednou z takových žen je i 57letá Kathy Jacobs.  Kdo je úchvatná dáma Kathy Jacobs

Kathy je herečkou, podnikatelkou, ale i modelkou žijící v Kalifornii. Je to dáma, která se snaží v ženách vzbudit sebedůvěru a zničit předsudky o věku. Kathy je za tři roky šedesát let, měří 180 centimetrů a je krásná a plná energie. I když říká, že i ona má určité nedostatky na svém těle, má se ráda taková, jaká je. A stále dokola se snaží povzbuzovat každou ženu různých tvarů, vzhledu a věku, aby ji následovaly a dělaly to, co ony chtějí.  


iZdroj fotografie: Se souhlasem Kathy Jacobs

Kathy byla modelkou již v 80. letech, ale nepodařilo se jí naplno rozjet modelingovou kariéru. Proto se rozhodla, že se mu bude věnovat pouze rekreačně. Až v 56 letech sebrala odvahu a vydala se na dráhu modelky. Přihlásila se na casting Sports Illustrated, který sháněl ženy pro plavkovou přehlídku a focení pro katalog. Kathy se z castingu ozvali a čekal na ni zkušební pohovor, na kterém uspěla. V 57 letech se stala modelkou na plný úvazek. 

V čem tkví krása jejího těla a vzhledu

Pro televizi Fox News Kathy prozradila, že se jí splnil životní sen, který si s libostí užívá. Při rozhovoru uvedla, že je nejstarší modelkou magazínu a samotné focení provázela exploze emocí. Byla nervózní, ale je nadšená a šťastná. Také uvedla, že tajemství jejího okouzlujícího a mladistvého vzhledu tkví v lékařem nařízené dietě a zdravém životním stylu. Prozradila, že měla vysoký cholesterol a náběh na cukrovku, tudíž nejí těstoviny, chléb, rohlíky a konzumuje pouze minimum cukru. 

Jen málokdy si dopřeje sýr, brambory nebo rýži, protože právě v nich je mnoho sacharidů. „Musela jsem je vyřadit ze zdravotního důvodu. A teď, jako bonus k tomu, mám krásné ploché břicho,“ řekla Kathy Jacobsová. Doufá, že dodá odvahu ostatním ženám vyššího věku, které se nebudou bát vystoupit před dav. Také ještě prozradila, že by každá žena neměla své tělo brát jako velkou zeď, za kterou se schová.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1216 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná