Když roztomilá holčička vydala první tón, všem naskočila husí kůže. Legendární píseň ztvárnila lépe než originál

Malá, roztomilá holčička s dokonalým hlasem zkušených zpěvaček. Tato mladá dáma uchvátila nejen porotu známé pěvecké soutěže.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hned po zaznění prvního tónu jejího hlasu bylo jasné, že tohle vystoupení nebude ničím obyčejné, nebo dokonce nudné. Její talent ohromil ve vteřině každého, kdo byl v sále, a porota byla doslova k neudržení. Poté, co nevydrželi déle čekat a otočili se, je čekalo překvapení v podobě malé, roztomilé holčičky, která svou krásnou energií nakazila všechny ve svém dosahu.

Pěvecká soutěž The Voice

Americká pěvecká soutěž The Voice vyhledává pěvecké talenty na veřejných castinzích. Poprvé se na obrazovkách objevila 26. dubna 2011 a dostala se i do dalších koutů světa. Porota se vždy skládá ze čtyř slavných zpěváků země, v níž se pořad vysílá. Tito kouči kritizují soutěžící, rozdělují si je do svých týmů a snaží se dovést je až do finále. První kolo probíhá vždy naslepo a porotci pouze slyší hlas soutěžícího do chvíle, než se rozhodnou stisknout své tlačítko.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poté se jejich křesla otočí směrem k pódiu a oni se můžou seznámit se soutěžícím tváří v tvář a berou je pod svá křídla do týmu, který sami vedou. Na stejném principu probíhá i pěvecká soutěž The Voice Kids, v níž se představují talentované děti ve věku od 7 do 14 let. V Rusku byli svědky naprosto úchvatného vystoupení malé holčičky, která s chutí předvedla svůj talent.

Zářící malá hvězda

Agnia Andreeva se objeví na pódiu a po zaznění prvního tónu všichni zbystří. Už teď není pochyb, že mladá dáma předvede vynikající výkon. Agnia si zvolila známou skladbu „I Got You (I Feel Good)“, kterou poprvé uvedl James Brown. Od svého prvního vydání v roce 1965 obletěla celý svět a stala se i součástí mnoha filmů. Malá pěvecká hvězda předvádí svůj talent a celou show si náležitě užívá. Přesně tak to vnímá i porota, která nevydrží v klidu, a všichni porotci tančí ve svých křeslech.

i

Postupně se všichni otočí a nevychází z údivu nad rozpětím Agniina dětského hlasu. Za vokály, které zpívá naprosto s přehledem, by se nemusela stydět žádná ze světoznámých zpěvaček. Když dospívá poslední slova písně, celým sálem se rozezní obrovský potlesk. Agnia je dojatá a nevěří svým očím. V její tváři je vidět úleva i velké nadšení a spokojenost se svým výkonem.

Porotci se ještě po tomto vystoupení malé zpěvačky dlouze vyptávají. Nakonec ji osvobozuje jedna z porotkyň, která Agnii bere do náruče, dá ji něžný polibek na tvář a vyprovodí směrem k východu. Tam je talentovaná holčička vítána svou rodinou a přáteli, kteří ji láskyplně objímají a gratulují jí k úspěchu. Jak se vám líbil výkon této talentované malé zpěvačky?

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti