Kurýrka měla jednou doručit pizzu do zrezlého karavanu. Co tam viděla, ji dosud děsí ve snech

Žena se velmi bála o život jednoho pána, který u ní neudělal pravidelnou objednávku. Proto se jednoho dne rozhodla za ním zajet.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Angela se živí rozvozem pizzy, za svoji kariéru jich doručila už více než 1 000. Během této doby měla opravdu velké množství věrných zákazníků, mezi které patřil i muž jménem Lee. Každou sobotu si objednával pizzu a žena mu ji s radostí přivezla. Jednu sobotu se však neozval, a tak o něj Angela začala mít strach. Raději šla zkontrolovat, jestli je s ním vše v pořádku.

Byl naprosto zoufalý

Jakmile Angela dorazila na místo, kam muži doručovala pizzu, byla velmi rozhozená. Obrovská bouře totiž zničila velkou část domu, ve kterém Lee bydlel. Jenže on si nemohl dovolit svůj dům zrekonstruovat. To ale ještě nebylo vše. Ve stejnou dobu přišel i o svého jediného syna. Byl na tom opravdu špatně a musel se přestěhovat do starého karavanu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V karavanu ale nebylo topení, voda, elektřina, a dokonce ani odpad. Angela zkrátka nemohla jen sedět se založenýma rukama. Rozhodla se tedy, že pro nebohého muže něco udělá. Všechno to začalo jednoduše. Angela přinesla muži radiátor, aby v karavanu neustále nemrznul. Poté spustila sbírku, kde lidé mohli přispívat na nový dům pro Leeho.

Splnila mu jeho přání

Jak se lidé postupně dozvídali o neblahé situaci muže, chodilo více a více peněz. Dokonce přišly až z Austrálie, jeho příběh se zkrátka dostal do celého světa. Za pouhé dva měsíce se podařilo vybrat takové množství peněz, že si Lee mohl pořídit zcela nový mobilní dům. Ten byl vybaven vším, dokonce i jídlem. Lee nikdy nepřestane být Angele vděčný.

Jak se vám jeho nový dům líbí?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla