Rozčilená Mahulena Bočanová: Kvůli nezodpovědným lidem si její dcera udělala zranění

Přestože to nebylo poprvé a zřejmě ani naposledy, tentokrát to lidé, kteří porušují zákaz vstupu na soukromý pozemek, přehnali. Rozčilená herečka si to nenechala líbit.

Herečka Mahulena Bočanová významný pohled i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Temperamentní herečka Mahulena Bočanová (56) si ráda užívá letní pohodu na chatě na Slapech. Unikátní víkendové sídlo, které se vznáší na osmi sloupech, postavil její tatínek, architekt Jan Bočan, vlastníma rukama. K chatě patří i molo a navzdory ceduli, že jde o soukromý pozemek, se to tam hemží nezvanými návštěvníky, kteří po sobě nechávají nepořádek. Jejich nezodpovědné chování herečku pořádně vytočilo, když se o střep ošklivě zranila její dcera.

Nechávají tam rozbité sklo i nedopalky

Zákaz vstupu na hereččin pozemek lidé ale ignorují dlouhodobě. „Nejenže mi kdejaký ožralý vemeno leze na privátní molo a už tam za ty roky byla zplozena třetina slapské populace, ale ještě tam chodí na hajzl do lesa, nechávají rozbité sklo a ti vybranějších mravů posraný hajzl papíry, vajgly, zbytky žrádla, šprcky a všemožný bordel!“ cituje rozlícenou Bočanovou server Extra.

U svého mola potkává herečka nezvané hosty velmi často. Ceduli, aby na pozemek nevstupovali, totiž ignorují. Když je Bočanová upozorní, že tam nemají co dělat, setkává se s nepříjemnými reakcemi. „Někteří jedinci, když ráno sejdeme dolů strání a oni se mi tam válejí, mají ještě kecy, že nemohli vědět, že molo je soukromý majetek (cedule s nápisem ukradena asi 100krát). Stává se, že si mi tam i lidi zakotví lodě!“ naštvaně si postěžovala Blesku.

O střepy se zranila hereččina dcera

Herečka byla tentokrát vytočená k nepříčetnosti, protože mezi bordelem, který po nezdvořilých návštěvnících u mola zůstal, byl i ten nebezpečný. To, že lidé nerespektují, že molo není veřejné a ještě se s ní kvůli tomu dohadují, ji dráždí. Mola si nestavějí do prdele kapři s kachnama napůl! (I ti by se chovali lépe.) Tak až zase polezete na koupačku a na hajzl k někomu ‚domů‘, tak si vzpomeňte, že vám by se to taky nelíbilo,“ vzkazuje herečka nevítaným hostům.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mahulena Bočanová (@mahulena_bocanova_official)

Když jim prý není trapné, že porušují zákaz vstupu na pozemek patřící k chatě z roku 1962, na kterou je herečka náležitě pyšná, mají si alespoň po sobě nepořádek, který udělají, uklidit. Jejich drzé a bezohledné chování totiž zapříčinilo, že se o ostré střepy zranila její dcera. „Jsem fakt z toho na mrtvici, obzvlášť když si o střep Marinka rozřízla nohu, lidi jsou strašný burani,“ řekla herečka serveru.

Co říkáte ostré reakci herečky?

Zdroj: Extra, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články