Dara Rolins a její tajemství věčného mládí: Není to o penězích, ale o postoji k životu

Dvouletý vztah s fotbalovou hvězdou zpěvačce svědčí. Plánují žít v Česku i v Itálii, ale na veselku ještě nepomýšlejí. Avšak všem dnům prý ještě není konec.

Zpěvačka Dara Rolins i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Recept na věčné mládí zřejmě objevila slovenská zpěvačka Dara Rolins. Přestože už také patří do klubu padesátnic, její tělo by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. S posilovnou nebo s dietami to prý ale nepřehání. A nejsou za tím ani peníze, díky kterým si může dovolit i to, o čem běžné ženy jen sní. Ve skvělé kondici se udržuje úplně jinak a cítí se báječně. „Cítím se na dvacet, někdy také ale na 100. Každopádně si myslím, že to, co mě udržuje, je moje práce, dobrá nálada a životní postoj,“ cituje zpěvačku server Extra.

Zdravý životní styl zpěvačka moc neprožívá

Zpěvačka, která při svých vystoupeních zvládá i složité taneční kreace, je považovaná za královnu tělocvičen dbající i na to, co jí. Jenže skutečnost je prý jiná. „Neprožívám to nějak moc, nejsem tak striktní, jak si mnozí myslí. Navykla jsem si na životní styl, kterým žiju. Mám pořád stejné tempo, stejný počet aktivit,“ poznamenala Rolins s tím, že se sice snaží stravovat zdravě, ale drastické diety odmítá. Dopřeje si klidně i alkohol.

Právě víno, pivo nebo něco tvrdšího je strašákem všech žen, které si chtějí udržet štíhlou linii a svěží vzhled. „Alkohol nevynechat, to je velká chyba,“ radí zpěvačka. Ale nic by se nemělo přehánět. Musí se s ním pracovat střídmě. Ne do němoty, to nám ženám nesluší. Ale ježíš, šampaňské a dobré vínko… o čem by ten život byl?“ říká Rolins, která po boku svého partnera září štěstím.

Svatba není v plánu, ale není všem dnům konec

S fotbalovou superhvězdou Pavlem Nedvědem (50) tvoří pár už dva roky. A zdá se, že je všechno na té nejlepší cestě. „Nemyslela jsem si, že jednou potkám někoho, s kým mi bude tak extrémně dobře, jako mi je teď,“ svěřila se nedávno zpěvačka. Vztah, který s někdejším kapitánem reprezentace udržuje, zatím nemíří ke svatbě. „Já si myslím, že takhle je to naprosto v pořádku a nechybí tomu nic. Říká se, nikdy neříkej nikdy, ale v plánu to nemáme,” dodala Rolins.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Svůj život ale plánují prožít společně střídavě v Česku a v Itálii, kde má slavný fotbalista už od konce devadesátých let, kdy přestoupil do Lazia Řím a pak do Juventusu Turín, svůj život a práci. Budují si už také v obou zemích hnízdečka lásky. Kromě pozemků za milion eur v italském Tronzanu u kouzelného jezera Maggiore si letos pořídili také pozemek za 35 milionů korun v Šáreckém údolí, jedné z nejkrásnějších a nejlukrativnějších částí Prahy.

Jak se udržujete ve skvělé kondici?

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články