Popovič se navezl do Dary Rolins a zkritizoval její koncert. „Měl by vyměnit psychiatra,“ reagovala nazpátek

Jedním z vrcholů oslav kulatých narozenin slovenské zpěvačky byl vyprodaný pražský koncert. Na něj ale nepozvala Tomiho Popoviče, s nímž nazpívala megahit Nebo Peklo Raj.

Zpěvačka Dara Rolins i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Velkolepá oslava padesátin zpěvačky Dary Rolins má nepříjemný dozvuk. Může za to drsná přestřelka s producentem a zpěvákem Tomim Popovičem, se kterým vytvořili megahit Nebo Peklo Raj. Jejich duet v duchu amerického R&B zazněl na vyprodaném narozeninovém koncertu. Ovšem nikoli v původním obsazení, na pódiu se namísto Popoviče objevila zpěvačka Tina. To slovenského zpěváka vytočilo. Navíc ho na oslavu svých kulatin Rolins ani nepozvala. Poslal jí však osobní gratulaci.

Doporučila zpěvákovi výměnu psychiatra

Spor mezi dvěma slovenskými umělci začal pořádně bublat. Popovičovo blahopřání k narozeninám zřejmě nebylo úplně standardní, což Rolins rozčílilo. „Osobní gratulaci? Já bych jeho dost nechutnou slohovou práci, kterou mi poslal, plnou výčitek a urážek, nazvala jinak, ale protože mě to u Tomiho vlastně vůbec nepřekvapilo, neřeším,“ řekla zpěvačka serveru Topky.sk. Neodpustila si ale rýpnutí, které přililo další olej do ohně.

Nebrala si moc servítky a zaútočila na zřejmě zranitelné místo zpěváka. „Doporučila bych mu vyměnit psychiatra a dát se konečně do zenu. Nechápu, že může být tak talentovaný člověk tak nenávistný a dlouhodobě frustrovaný. Na jeho místě bych se soustředila na rodinu a na to, co získal, ne, co ztratil,“ prohlásila Rolins. Její slova zapůsobila jako rozbuška. „Asi ji vytrhlo z permanentního zenového stavu, že jsem si dovolil konstatovat pravdivé skutečnosti o tom, že já jsem na její koncert pozvaný nebyl, ale moje hudba ano,“ cituje Popoviče Blesk.

Nepozvala ho, protože si na něj nevzpomněla

Podle něj je zpěvaččina reakce hysterická a urážlivá. „Její urážlivé výmysly o psychiatrech a rodině komentovat radši nebudu. Nemám v sobě nenávist, jen nesnáším neférovost,“ dodal Popovič s tím, že Rolins prý souhlasila s tím, že slavná skladba bude mít podobu duetu, přestože mohla být napsána pouze pro ni. Obvinil také zpěvačku, že si vše vymyslela a vyzval ji, aby jeho SMS zveřejnila a zvýraznila urážky. „Já jsem je tam nezaregistroval,“ podotkl.

Koncert Dary Rolins iZdroj fotografie: Nextfoto

Bouřlivá mediální hádka má ale banální základ. Zajímavé totiž je vysvětlení Rolins, proč Popoviče na svůj narozeninový megakoncert nepozvala. „Vůbec jsem si na něj ani nevzpomněla. Ale my tu písničku vlastně spolu nezpíváme už roky. Já ho registruju a samozřejmě vím, že je dokonalý autor, zpěvák, skladatel,“ přiznala zpěvačka v televizi Markíza. „Nemáme spolu ale žádný přátelský vztah, nejsme v kontaktu. Přišlo mi úplně malicherné celé to, co se potom stalo a dělo z jeho strany,“ poznamenala Rolins.

Co říkáte na spor oblíbených slovenských interpretů?

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články