Létající psi? Tato povedená dvojka se při hře s míčkem vznáší ve vzduchu, jako by gravitace neexistovala

Tito psi by udělali cokoliv pro to, aby se dostali k vytouženému míčku. Dokonce skáčou po stromech a ve vzduchu jako veverky.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Ten, kdo má psa, moc dobře ví, že je někdy velmi těžké jej unavit. Proto si většina majitelů kupuje různé míčky a další hračky, jež si nosí s sebou, když jdou se svým mazlíčkem ven. To stejné dělala i majitelka těchto dvou velkých a nádherných psů, kteří milují, jakmile se mohou honit za míčkem a nosit ho zpět své paničce.

Nejedná se o cirkusové psy

Když se podíváte na toto video, asi vás napadne, že tito psi musí být vycvičení, aby něco takového zvládli. Ale ve skutečnosti se opravdu nejedná o cirkusová nebo cvičená zvířata. Toto jsou totiž ti nejběžnější pastevečtí psi, kteří mají nadpozemskou hbitost a touhu po extrémních sportech. A z tohoto důvodu vyskakují takto vysoko.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jen si představte, že někde na světě existují psi, kteří velmi rádi vyskakují do vzduchu. Dělají vše pro to, aby se mohli vznášet co nejdéle. A právě toto jsou psí plemena, jež si nedovedou představit život bez skákání. Tito pastevečtí psi byli vychováni vlastně jako létající veverky, ty také skáčou ze stromu na strom.

Vše zachycuje perfektní video

Majitelka natočila, jak jeden z těchto psů lezl na strom, na kterém se obrátil, odrazil se a letěl vzduchem. Předvádí skutečné umění obratnosti. Škoda, že druhý mazlíček nemohl předvést své akrobatické kousky. Podle majitelky i její druhý pes s oblibou skáče po stromech. Toto video má v sobě spousty pozitivní energie a dokáže vás nabít na celý den. Podívejte se na něj sami.

Které plemeno psa máte nejraději?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články