Když se k nim nastěhovala tchyně, začalo peklo: „Tohle bych snad nepřál ani tomu nejhoršímu nepříteli,“ stěžuje si Martin

Čtenář v dopise popisuje problém se svou tchyní, která se k nim sprostě nastěhovala. On ale situaci vyřešil po svém.

Tchyně pozoruje mladý pár i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Stejně jako vztahy mezi tchyněmi a snachami bývají vyhrocené, tak i ty mezi zeti a matkami jejich manželek. Právě na tyto tchyně bývá vymýšleno nejvíce vtipů, které mají lidi pobavit. Bohužel těm, kteří si prochází s takovými ženami peklem, je spíše do pláče. Stejně jako čtenáři Martinovi, který se rozhodl podělit o své trápení. Zároveň by rád poradil ostatním mužům s vyřešením této situace.

Začala to nevinnou párty

Ihned po svatbě Martina a jeho ženy Ilony ukázala její matka pravou tvář. Do té doby hodná a nevtíravá dáma se přeměnila na sondující a stále se do nich pletoucí saň. Když k nim neustále chodila na neohlášené návštěvy, a to třeba i sedmkrát do týdne, rozhodl se pan Martin V. koupit pozemek na samotě, o kterém s manželkou vždy snili. Ta byla štěstím bez sebe a on doufal, že se tak její matky zbaví. Opak byl ale pravdou.

„Když se tchyně dozvěděla, že jsme koupili dům na samotě, okamžitě přijela na obhlídku. Samozřejmě vše zkritizovala, navíc přišla s šíleným nápadem,“ popisuje v dopise zaslaném do redakce Dámského Deníku své strasti pan Martin V. Požádala svou dceru, aby u nich na zahradě mohla uspořádat párty pro své známé. Muž po naléhání své manželky souhlasil. Od té doby se to ale stalo tradicí, a to i přes jeho a následně i ženiny protesty. „Tohle bych snad nepřál ani tomu nejhoršímu nepříteli,“ zmiňuje v dopise čtenář.

Nenápadně se jim vetřela do domu

„Ani jsem si toho nevšiml a tchyně se k nám sprostě nastěhovala. Manželka jí nechtěla vyhodit, bylo jí jí líto. Já jí ale nenávidím. Bylo to peklo,“ zoufá si čtenář. Vyrobila si tajně náhradní klíče a postupně sem navozila své věci. Poté jen oznámila, že jí nebaví jezdit takovou dálku, a tak tam s nimi prostě zůstane. Muž nevěděl, jak se jí zbavit, stejně jako čtenářka Petra, jejíž příběh jsme na Dámském Deníku již popisovali. Neustále se do všeho pletla. Neměli s manželkou ani prostor na intimnosti, což nakonec způsobilo, že si muž dupl. A kupodivu stála jeho žena na jeho straně.

„Jednoduše jsem to už nevydržel, sbalil jsem tchyni věci, vyměnil zámky a vyhodil jí před dům. Řekl jsem jí, že jí tady už nechci vidět, manželka sice plakala, ale zastala se mě,“ vysvětluje řešení situace pan Martin V. Od té doby mají klid, i když matka své dceři několikrát volala a stěžovala si, že je sama. „I když už to manželka na mě zkoušela, já si stojím za svým. Tchyně mi už do domu nevleze,“ končí svůj dopis čtenář.

Co říkáte na Martinovo řešení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články