Po smrti princezny Diany obdržel Harry dva tajemné balíčky. Zprvu se je bál otevřít, přemlouvala ho k tomu teta

V tajemných krabicích, které princi Harrymu zanechala jeho matka, se nacházel překvapivý a velmi osobní dárek.

princezna diana i Zdroj fotografie: Auguel / Creative Commons / CC BY 2.0
                   

Smrt oblíbené a všemi obdivované princezny Diany zasáhla celý svět. Lidé nosili květiny, kterých bylo během chvíle na statisíce, aby tak uctili památku oblíbené princezny z Walesu. Tragickou nehodu, při které přišla o život, stále halí mnohá tajemství. Co je ovšem jisté, je fakt, že skon Lady Diany nejvíce ranil její dva syny, kteří byli v té době ve velmi choulostivém věku.

V knize je mnoho informací o královské rodině

V srpnu letošního roku uplyne již 27 let od tragické smrti princezny Diany, která zde zanechala ovdovělého manžela a dva malé syny. Princi Williamovi bylo tehdy patnáct let, jeho mladšímu bratrovi Harrymu o tři roky méně. Dodnes oba vzpomínají na to, jak velmi je matčino úmrtí zasáhlo, stejně jako na bezmeznou lásku, kterou k ní chovali a chovají stále. Byla to totiž neobyčejná žena a skvělá matka.

V lednu loňského roku vyšla monografie prince Harryho pod názvem Spare, v níž se rozepsal o svém dětství, dospívání, nasazení v armádě, popsal podrobně členy královské rodiny a v neposlední řadě se svěřil se svými pocity a hlubokým dopadem, který na něj měla matčina smrt. Web Extra dále blíže specifikuje, že princ Harry v knize také popisuje situaci, při níž mu jeho teta Sarah přinesla dvě modré krabice s tajemným obsahem, které mu jeho maminka zanechala.

V krabici našel něco nečekaného

Zprvu váhal krabičky otevřít, ptal se, co je uvnitř. Jeho teta jej konejšivě přemlouvala a pobízela, aby boxy otevřel. Když tak učinil, byl velmi překvapený. Objevil totiž pramen vlasů, který okamžitě poznal, jelikož patřil jeho matce. Teta Sarah vysvětlila, že když byla v Paříži, ustřihla mamince z hlavy dva pramínky vlasů,“ uvedl Harry podle webu Mirror. V knize se princ dále svěřil, že mu jeho matka chybí každý den a podle něj byla prostě nepopsatelná.

Autobiografie prince Harryho iZdroj fotografie: Depositphotos

Pro Harryho i Williama musela být ztráta matky velmi těžká, o to více, když byli pod neustálým dohledem médií a fotografů. Navíc museli dodržovat nutné dekórum při jejím veřejném pohřbu. Nikdo ovšem netuší, jaký život vedli, jak se k sobě princezna Diana a nynější král Karel III. chovali. Postupně však na povrch vyplývají informace z jejich soukromí. Na DámskémDeníku jsme již zveřejnili větu pronesenou Charlesem den před svatbou, která princeznu Dianu velmi zdrtila.

Co říkáte na tento tajemný dárek?

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články