Princezna Diana překonala spoustu strastí. Nejvíc jí ale ublížila věta, kterou Charles pronesl noc před svatbou

Princeznu Dianu velmi zasáhla věta, kterou jí řekl král Charles přímo v den jejich svatby. Přesto celou tuto show absolvovala s grácií.

princezna Diana i Zdroj fotografie: John Mathew Smith / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Všemi lidmi milovaná princezna Diana měla pravděpodobně velmi těžký život, i když si ostatní mysleli pravý opak. Přestože se provdala za člena královské rodiny, velmi trpěla, avšak svůj smutek nedávala na veřejnosti najevo. Jejím největším štěstím byli její dva synové William a Harry. Svůj život zasvětila charitě a dobročinnosti, a právě proto ji miloval celý svět. Po její smrti truchlila nejen celá Anglie, ale i zbytek planety. V poslední době vyplouvají na povrch informace z jejího intimního života.

Líbánky byly velmi nevydařené

Není žádnou novinkou, že nynější král Charles a princezna Diana neměli příliš šťastné a naplňující manželství, ale ne každý si uvědomuje, že to mezi nimi skřípalo už tehdy, když se v roce 1981 vydali na líbánky. Poté, co uspořádali jednu z nejhonosnějších svateb všech dob, se dvojice nalodila na královskou jachtu Britannia, aby zde strávila několik týdnů plavbou po řeckých ostrovech.

Cestu komplikovala řada faktorů, včetně věkového rozdílu Diany a Charlese, dělilo je totiž dvanáct let. Dále byl problémem i Charlesův trvalý vztah s Camillou Parker Bowles, která je nyní jeho manželkou, a také Dianin boj s bulimií, který začal již v době jejího zasnoubení s Charlesem, jak později přiznala. Další komplikací byla i přítomnost mnoha lidí na palubě, a to komorných, služebných, námořníků a dalších asi 200 osob. Zatímco tedy mohla být pro novomanželský pár tato plavba neuvěřitelná, pravděpodobně to tak prostě nebylo.

Charlesova slova ji velmi zasáhla

Dokazuje to také skutečnost, že po jejich návratu do Spojeného království, kde zbytek líbánek strávili v sídle královské rodiny ve skotském Balmoral, byla princezna Diana z cesty velmi zklamaná, a v den příjezdu dokonce plakala celých šest hodin. Jak později vyšlo najevo, její manžel se při plavbě musel několikrát telefonicky spojit s Camillou, která byla v té době vdaná. Podle tehdejšího komorného by byl jinak Charles velmi nevrlý a protivný.

charles a camilla iZdroj fotografie: Depositphotos

Co však princeznu Dianu nejvíc zasáhlo, byla věta, kterou jí řekl král Charles přímo v den velkolepého obřadu. Sdělil jí totiž, že ji vlastně vůbec nemiluje. Bylo pro ni velmi těžké vyrovnat se s tím, dokonce chtěla celou svatbu zrušit, ale jak poté sama řekla, show musela pokračovat. Stála totiž v přepočtu přes miliardu korun a v televizi ji tehdy sledovalo asi 750 milionů lidí po celém světě. Nemohla si tedy dovolit vše odvolat. Je tedy zřejmé, že jejich vztah byl špatný již od samého začátku.

Co si o jejich vztahu myslíte vy?

Zdroj: TheList
Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články