Tajemství královny Camilly: Co dělá pro to, aby vypadala štíhlejší (a může to udělat každá žena)

Přinášíme pár tipů z šatníku královny chotě, které ji dělají štíhlejší. Zjistěte, v jakém stylu se obléká, co jí sluší a co nesmí v jejím outfitu chybět.

i Zdroj fotografie: Presidenza della Repubblica / Creative Commons
                   

Snad neexistuje člověk, který by neslyšel o nynější britské královně choti Camille, jejímž původním jménem bylo Camilla Rosemary Shand. Ze začátku lidmi nenáviděná a trpěná milenka prince Charlese, která později užívala titul vévodkyně z Cornwallu. Dnes již vážená a lidmi obdivovaná manželka britského krále Karla III. Camilla nikdy nebyla považována za módní ikonu, ale její styl oblékání je velmi elegantní, decentní a přiměřený jejímu věku. Ženami ve stejných letech je tedy vhodná následování.

Královský šatník

Členové celé královské rodiny jsou pod neustálým dohledem tisku a medií. Jakmile se princ Charles stal králem a jeho manželka Camilla královnou chotí, jsou pod drobnohledem doslova dnem i nocí. Není se tedy čemu divit, že mají kolem sebe spoustu stylistů, kteří jejich oblékání promýšlí do posledních detailů. Jejich úkolem je především skrýt jakékoli nedostatky postavy a vyzdvihnout a zdůraznit váženost a důstojnost britských panovníků. Co je tedy vhodné obléct například právě králově manželce, aby vypadala štíhleji?

Královna choť Camilla měří 172 cm, což není moc, ale ani málo. Je to „akorátní“ výška pro ženu. Součástí jejího šatníku je spousta druhů šatů ve stylu kimona. Ty totiž opticky prodlužují postavu a zeštíhlují ji. Když si k tomu obleče kabátek se zavazováním v pase a stojáčkem, jenž prodlužuje krk, vypadá její silueta dokonale a vyváženě. Stylisté také královně choti často oblékají outfity s menšími výstřihy do V, které obvykle doplňují šperky. Především její oblíbený trojřadý perlový choker náhrdelník, jenž údajně zdědila po své matce.

iZdroj fotografie: Pexels

Klobouky a květinové vzory

Královna choť Camilla se obléká čistě a úměrně svému věku. Přestože letos oslavila 75. narozeniny, rozhodně v jejím šatníku nechybí košilové šaty s květinovými vzory, které patří k jejím oblíbeným. Při účasti na formálních akcích bývá oblečena do kabátových šatů, ostatně ve stejném stylu byl vytvořen i její svatební outfit z dílny Anna Valentine. Králova choť je také obvykle ženou, která má na hlavě největší klobouk. Nosí mnoho druhů těchto pokrývek hlavy, ale mezi její nejoblíbenější a nejčastější se řadí asymetrické kousky s obrácenou krempou.

Jak se vám líbí, jak se Camilla obléká?

Zdroj: Express
Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články