Matka podstoupila potrat, její dítě se však narodilo živé. To, co se stalo o 27 let později, vás dostane

Někdy vás nepříznivé okolnosti donutí k činu, nad kterým byste normálně ani neuvažovali. Jako třeba ženu, která v sedmém měsíci těhotenství podstoupila potrat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jedna nastávající maminka z Ameriky se v sedmém měsíci těhotenství rozhodla, že podstoupí potrat, a tím zabije své miminko. V takto pokročilém stavu se používá chemická náplň, která se vstříkne do dělohy matky, dítě ji spolkne a je následně usmrceno. Matka poté porodí mrtvé miminko do 24 hodin. Jenže miminko této ženy se, k překvapení všech, narodilo živé.

Dítě přežilo a nyní je z něj dospělá žena

Když bylo Gianně Jessen 29,5 týdne a vážila méně než 3 kila, narodila se živá, i když její matka podstoupila potrat chemickým roztokem. A nyní tato žena mluví o tom, že to, že přežila, byla vůle Ježíše Krista. Považuje se za stoprocentního křesťana, takže tuto část svého příběhu nezmění.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Děti začínají cítit bolest už na konci druhého trimestru

Jelikož však při porodu přišla o velké množství kyslíku, narodila se s mozkovou obrnou. Byla vlastně doslova upálená ještě v matčině lůně a trpět musela celých 18 hodin. Normálně by měla být slepá, docela spálená a především, mrtvá. Vědci tvrdí, že děti začnou cítit bolest už v 27. týdnu, takže si Gianna musela opravdu hodně protrpět.

Při zákroku nebyl přítomen lékař

Gianna se narodila brzy ráno, přibližně okolo 6 hodiny ráno. V tu dobu v nemocnici ještě nebyl přítomen potratový lékař, a tak, když se dítě narodilo živé, zdravotní sestra zavolala záchrannou službu, aby dítě odvezla do nemocnice. Je dost možné, že kdyby lékař byl v tu dobu v nemocnici, skončil by Giannin život uškrcením, udušením a nebo by ji prostě nechal zemřít.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Gianna je sportovně nadaná

Jeden doktor jí řekl, že v děloze zažila tu nejvyšší úroveň fyzického a emocionálního traumatu, jaká vůbec existuje. Ale i přes to, že jí byla diagnostikována dětská obrna, strávila Gianna celý život tím, aby lékaři dokázala, že se mýlí. Uběhla dva maratony a šest hodin týdně cvičí s lékařem námořnictva. Ve videu níže popisuje svůj příběh.

Zdroj: BBC News

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Chemikálie jsou zbytečné. Ucpaný záchod se dá uvolnit pomocí obyčejného pytle na odpadky
Události247.cz
Události247.cz
Lidem teprv teď začne téct do bot. Operátoři se rozhodli, že jim zdraží volání
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Co je potřeba vědět o Crohnově chorobě: Zdraví může poškodit víc než srdeční infarkt, kouření zhoršuje příznaky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vědci zjišťovali, která psí rasa je nejchytřejší. Jako vzorek posloužilo 1 002 psů 13 plemen