Přes internetovou seznamku si domluvil rande. Místo milého přivítání mu ale žena nastříkala pepřový sprej do obličeje

Když se dvojice odebrala na hotelový pokoj, zdálo se, že se schyluje k vášnivé, romantické noci. Jenže namísto toho muž skončil v jedné z krakovských policejních služeben.

internetová seznamka i Zdroj fotografie: iStock
                   

Hektické tempo moderní společnosti přeje on-line seznamování. Lidé jsou totiž příliš zaneprázdnění nebo nemají moc příležitostí potkat potenciálního partnera v reálném životě, takže seznamovací aplikace jsou celkem zajímavou alternativou. Spousta lidí na ně nedá dopustit, protože jejich prostřednictvím našli spřízněnou duši, ale existuje také velká skupina skeptiků, podle kterých se na internetu dá narazit jen na lháře a podvodníky.

Domluvili se, že se sejdou osobně

Neblahou zkušenost zažil i jedenatřicetiletý muž z polského Lublinského vojvodství. Na jednom ze seznamovacích portálů poznal mladou ženu. Zprvu si jen dopisovali, což bývá naprosto obvyklé. Zdálo se, že si jsou navzájem sympatičtí a mají podobné zájmy. Vše směřovalo k tomu, že se setkají tváří v tvář. Domluvili se, že jejich první schůzka se uskuteční 12. března v jednom z hotelů na krakovském předměstí.

Obvykle se napoprvé lidé setkávají na veřejných místech, jako jsou kavárny, parky, obchodní centra nebo restaurace. Proč si dvojice zvolila právě hotel, je nasnadě. Zřejmě si od schůzky slibovali mnohem víc, než jenom přátelský rozhovor u kávy. To, co následovalo, muž stoprocentně nečekal. Poté, co se sešli v hotelovém baru, totiž slovo dalo slovo a navečer už společně zamířili na pokoj. Tam se rande zvrtlo.

Rande nedopadlo podle představ

Místo romantických radovánek, které od setkání muž očekával, se ale stalo něco zvláštního. Sice to mohl předvídat, ale asi byl opojen novou známostí, takže nebyl obezřetný. A dvacetiletá žena mu připravila velmi nepříjemné překvapení. Na pokoji ho napadla. Vytáhla na muže pepřový sprej, který mu nastříkala do obličeje. Než se stihl vzpamatovat, vytáhla mu z peněženky všechny peníze a byla pryč.

Žena používá pepřový sprej iZdroj fotografie: Depositphotos

Zklamanému muži zbyly jen oteklé a zarudlé oči pro pláč. Žena ho okradla o 500 zlotých, což je v přepočtu přes 2 500 korun. Zoufalý Romeo se vydal na policejní stanici v Krakově. Policisté několik dní po incidentu ženu vypátrali a následně ji obvinili. K trestným činům se přiznala. Za přepadení a okradení muže v hotelu jí hrozí až 12 let za mřížemi. Vyšetřovatelé rovněž prověřují, zda se podobného činu nedopustila už v minulosti.

Co říkáte na neblahou zkušenost s on-line seznamkou?

Zdroj: O2
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články