Studenti připravili své vážně nemocné učitelce ve škole překvapení. Brzy na to se většině zalily oči slzami

Dle jejich slov si nemohli přát lepší učitelku. Svou vděčnost se rozhodli vyjádřit dojemným překvapením, u kterého se všem zamlží oči.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Studenti natočili pro svou učitelku dojemné video, ve kterém shrnují své pocity ohledně jejího působení v jejich životech. Učitelku Gabrielyn Watson z něj naprosto pohltily všechny emoce. Video začíná nejprve inspirativním vzkazem, který hlásá, že skvělí učitelé mění životy, za což si zaslouží alespoň ocenění z řad jejich studentů.

Nejlepší učitelka hudby

Jako první promluví ve videu Gabrielynin bývalý žák Peter: „Paní Watsonová byla moje učitelka hudební výchovy. A to od prvního až do posledního roku střední školy. Je nejlepší učitelkou hudby, kterou jsem za celý svůj život vůbec potkal.“ V dalším medailonku mluví přímo paní učitelka: „Mám ráda všechny své studenty, proto chci, aby měli co nejlepší možnosti, jak se realizovat.“

Navazuje opět Peter: „Aktuálně žiju v Los Angeles. Pracuji v zábavním průmyslu, moje kariéra se stále rozjíždí. Toho všeho bych nemohl dosáhnout, kdybych se nedostal pod křídla paní Watsonové. Naposledy jsem ji viděl v roce 2008 nebo 2009. Zprvu jsem si neuvědomoval, že jsem jí nikdy nedal najevo, jak důležitá pro můj život byla a stále je.“ V tu chvíli se tehdy zrodila skvělá myšlenka.

Nečekané překvapení

Tou myšlenkou bylo právě natočení děkovného videa, které by všechny myšlenky a vzkazy shrnovalo. Mezi další účinkující a bývalé žáky patří například také Allie, Adam a Marquita. Společně si pro paní Watsonovou připravili překvapení. Schovali se za rohem chodby, kterou jejich milovaná učitelka procházela. Neměla tušení, co na ni čeká.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Následně vystoupili a začali všichni naráz zpívat. Paní Watsonová neudržela slzy. Jen bezmocně seděla na podlaze a smála se se slzami v očích. Nakonec uvedla: „Nikdy by mě nenapadlo, že je ještě uvidím všechny pohromadě. Je úžasné cítit se milovaný, a také vědět, že vaše práce má nějaký smysl.“ Slzička ve výsledku ukápla snad všem zúčastněným, kteří tuto chvíli prožili s paní Watsonovou.

Jak se vám vzniklá nahrávka líbí?

Zdroj: KleenexBrand
Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články