Přání k narozeninám mu kompletně změnilo život. Když se konečně dozvěděl, kdo je jeho matka, zažil velký šok

Od dětství věděl, že ho vychovávají adoptivní rodiče. Později se rozhodl vyhledat svou biologickou matku, aniž by tušil, že ve stejné době pátrá i ona po něm.

i Zdroj fotografie: Vastateparksstaff / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Cesty osudu jsou hodně nevyzpytatelné a zřejmě i dost rozmarné. Dokáží totiž lidem pěkně zamotat život velmi nepravděpodobnými událostmi. To se stalo i ženě, která otěhotněla jako teenager a nedokázala se v mladém věku o dítě postarat, takže ho dala k adopci. Po letech se s ním chtěla setkat a stejně tak její potomek měl potřebu svou biologickou matku vyhledat. Ale stalo se něco, co pořádně oba překvapilo.

Nemohla na něj přestat myslet

Když Holly Shearerová otěhotněla, bylo jí pouhých 15 let. Neměla žádné peníze ani podporu okolí. Uvědomovala si, že nebude schopná dítěti dát to, co potřebuje a zajistit mu dobrou výchovu i vzdělání, takže učinila těžké rozhodnutí. Chlapečka, který po narození dostal jméno Benjamin, se vzdala. Adoptovali ho manželé Angela a Brian Hullenbergovi.

Přestože její dítě vychovávala jiná rodina, Holly na něj stále vzpomínala. „Pořád jsem na něj myslela. Zejména o svátcích a narozeninách to bylo velmi těžké, úplná horská dráha emocí,“ vypráví. Adopční agentura jí dlouhé roky posílala fotografie a aktuální informace o jejím synovi. Jenže o pár let později zanikla a Holly začala po aktuálních informacích o synovi pátrat na sociálních sítích.

Dostal přání k 20. narozeninám

Objevila ho, prohlížela si fotografie, které sdílel i zajímavé životní okamžiky, ale bála se syna kontaktovat. Nechtěla narušit jeho život. „Měl toho v životě tolik. Tak jsem ho jen zpovzdálí sledovala,“ řekla Holly. Muselo to být srdcervoucí. Nevěděla ale, že Benjamin ví, že je adoptovaný a také ji hledá. Zapsal se do adopčního registru, psal dopisy a podstoupil test DNA, aby se pokusil biologickou matku najít.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Všechno ale dostalo rychlý spád v roce 2021, v den, kdy Benjaminovi bylo dvacet let. Neznámá odesílatelka mu poslala blahopřání na Facebook. Když se ženy zeptal, odkud se znají, prozradila mu, že je jeho biologická matka. „Byl to neuvěřitelný okamžik,“ nadšeně vzpomíná na šťstný okamžik Benjamin. Následující den se setkali. Plakali, když se konečně objali.

Míjeli se dva roky v nemocnici

Nejpodivnější na celém příběhu je, že se dva roky pravidelně míjeli v nemocnici svatého Marka v Salt Lake City. Holly tam totiž pracovala jako zdravotnický asistent na kardiologii a Benjamin byl dobrovolníkem na novorozenecké jednotce intenzivní péče. „Přicházel jsem na směnu ve chvíli, kdy ta její končila, takže jsme se pravděpodobně několikrát míjeli v garáži nebo ve výtahu, ale neměli jsme o sobě tušení,“ dodal Benjamin.  

Jak byste vyhledali biologické rodiče?

Zdroj: OnlineNytt
Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství