Lidé, kteří jsou dětmi štěstěny mají na dlani druhou linii života od anděla strážného, která určuje jejich životní osud

Existuje mnoho věcí, které si můžete přečíst z dlaně o našich životech. Existuje však čára, kterou nenajdete v dlani každého. Jde o takzvanou linii Guardian Angel.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na obrázku je čára označená červenou šipkou. Jde o čáru takzvaného strážného anděla. Předpokládá se, že každý, kdo má tuto linii v dlani je držitelem zvláštní ochrany. Po celý život ho doprovázejí andělé strážní a dohlížejí na něj ve dne v noci. Zkontrolujte tedy, jestli i vy máte tuto čáru na ruce. Dozvíte se, zda máte nadpozemskou ochranu.

Vše přežijí bez nehody

Lidé, kteří mají na ruce tuto čáru proplouvají svým životem bez nehod. Vyhýbají se jim veškeré katastrofy, na které jen pomyslíte. Tito lidé jsou vždy zdraví a netrápí je žádné zákeřné nemoci. Tito lidé nemají ani žádné finanční problémy. Ti, kteří mají v ruce Angel Guardian mohou snadnou překonat jakoukoli překážku. Mohou být vděční za každý okamžik svého života. Jsou to zkrátka šťastlivci.

iZdroj fotografie: Pixabay

Čára strážného anděla rovnoběžná se záchranným lanem je zvláštním znamením. Ten, komu je takto požehnáno může celý život požívat ochrany před špatnými věcmi. Pokud tedy máte tuto čáru na pravé ruce, znamená to, že vás obklopují jen samé dobré věci. Je ovšem pravda, že jim nejprve může předcházet obtížné období utrpení. Pokud máte tuto čáru na levé ruce, jste opravdu velmi vzácní. Na této straně se čára moc nevyskytuje, je to však dědičné.

Jde o ochranu vyšších sil

Čára strážného anděla v dlani při věštění znamená ochranu vyšších sil. Kromě názvu čára strážného anděla se můžete setkat také s pojmenováním sesterská linie, případně také linie Marsu. Občas se o této linii píše také jako o druhé linii života. Není to proto, že tyto dvě čáry jsou v dlani vedle sebe, ale proto, že čára strážného anděla znamená pro člověka spásu, ochranu a silnou podporu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Pokud tyto dvě čáry běží paralelně po celé délce, znamená to, že osoba bude ochráněná opravdu po celá život. Stává se, že linii strážného anděla doprovází určitý malý segment linie života. Ten může vypadat slabě nebo být roztrhaný. Mezera v linii života bohužel znamená nemoc, neštěstí, nebezpečí nebo katastrofu. Ledviny patří k nejdůležitějším orgánům v našem těle. Pokud je však čára vedle mezery, pak problém danému člověku pomine.

Zdroj: Highlights

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články