Pohřeb náhle přerušil hlas vycházející z rakve a hosté strnuli hrůzou: „Pusťte mě ven!“

Šokovaní hosté nemohli uvěřit tomu, co slyší. Z rakve totiž vycházel hlas zemřelého a prosil, aby jej pustili ven.

pohřeb
                   

Pohřby jsou považovány za velmi smutné a pro mnoho lidí stresující a nepříjemné události. Je třeba k nim však přistupovat s velkou úctou a vážností. Všudypřítomný pláč, bolest a smutek bývá zdrcující, a tak není divu, že se někteří drží zpátky, omdlévají nebo se obřadu raději vůbec neúčastní. Co ovšem zažili smuteční hosté při pohřbu svého kamaráda a příbuzného, jim rozhodně zůstane navždy v paměti.

Z rakve se ozýval hlas zemřelého

Čtyřnásobný tatínek, důstojník irské domácí obrany Shay Bradley zemřel po těžkém tříletém boji se zákeřnou rakovinou. Miloval svou rodinu a ona milovala jeho. Na věčnost odešel ve svých třiašedesáti letech a jeho příbuzní, kamarádi a kolegové na něj budou navždy vzpomínat jako na obrovského šprýmaře, veselého člověka a vtipálka, který nikdy nezkazil žádnou legraci a uměl si ji udělat i sám ze sebe. A právě proto dostal velmi neobvyklý nápad.

Když se smuteční hosté shromáždili u mužovy rakve, začala hrát pohřební hudba a najednou se ozval hlas zemřelého vycházející z rakve. Haló, je tady tma. Pusťte mě ven,“ cituje jeho slova i web IrishMirror. V tu chvíli všichni přítomní strnuli hrůzou a nechápali, jak je to možné. Jak ale brzy nato pochopili, jednalo se jen o nejapný žert, který si Shay připravil před svou smrtí.

Zemřelý svůj žertík plánoval dopředu

Více než rok před smrtí nahrál tuto zprávu v přítomnosti svého nejstaršího syna, který musel slíbit, že to nikomu neprozradí. Ten těsně před pohřbem shromáždil členy rodiny, které o tatínkově žertíku informoval, a poprosil je, aby do ničeho nezasahovali. Ostatní nic netušící hosté byli šokovaní, jak je zachyceno i na videu zveřejněném na Facebooku. Zemřelý Shay by byl z jejich vyděšené reakce rozhodně nadšený. Svůj černý humor neztratil ani v těch nejtěžších chvílích.

Amazing moment at a funeral

“Where the f – – k am I? Let me out, let me out.“

This family was saying their last goodbye to their beloved dad who had passed away after living a beautiful and long life. Everyone couldn’t stop crying, but as soon as they started lowering the coffin, the man suddenly screamed from the ground…

And they were all left SPEECHLESS… 😥😭 💔💔

Credits: Irish Defence Forces Veterans News.

https://www.facebook.com/IrishDefenceForcesVeteransNews/?tn-str=k%2AF&fb_dtsg_ag=AQw9KaI_4HuaS5DbQ7-llgddMy6kTjVXV90fQlGORFsFEg%3AAQyNcFCe_-Xk3fcy1FaqDdnozRdMKRTJqmj7WhFtlndf_Q&jazoest=28084&_rdc=1&_rdr

You can now also find us on Youtube: http://bit.ly/yt-positive. Hit the like button, subscribe, and turn on the notification bell!

Zveřejnil(a) Positive dne Středa 23. října 2019

Většina hostů rychle pochopila, že se jedná o žert, sestra zemřelého tomu ale uvěřila. Nakonec se nechala slyšet, že je ráda, že je její bratr mrtvý, jinak by ho totiž asi zabila. Některým internetovým uživatelům přišel tento vtípek velmi nevkusný, jiné naopak pobavil. Přítomní tedy věděli, že se jedná pouze o vtip, což není případ ženy, které po letech přišla SMS zpráva od její zemřelé babičky, o jejímž obsahu jsme vás na DámskémDeníku již informovali.

Co říkáte na tento žertík?

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články