Pohřbili babičku i s jejím telefonem. Když pak od ní vnučce přišla SMS, nemohla uvěřit vlastním očím. Druhá zpráva byla o to horší

Vnučka posílala SMS zesnulé babičce. Když jí od ní jednou přišla odpověď, dostala obrovský strach.

Mladá žena nevěřícně kouká na mobil i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Při používání mobilních telefonů se často stává, že se člověk splete v telefonním čísle, a spojí se tak se zcela neznámým protějškem. Někteří lidé nedají svůj mobil z ruky, neustále buď telefonují, píšou SMS, nebo surfují na internetu. A tak není divu, že si občas napíší s někým jiným, než měli v plánu. Co se ale stalo mladé dívce, která psala SMS zprávy své zesnulé babičce, by nechtěl zažít nikdo.

Uklidňovalo ji psát SMS zesnulé babičce

Devětapadesátiletá Lesley milovala svůj mobilní telefon. Neustále telefonovala nebo chatovala se svou rodinou a přáteli. Nejvíce si byla blízká se svou vnučkou Sheri. Když tedy Lesley prohrála boj se zákeřnou rakovinou, pohřbili ji příbuzní i s jejím oblíbeným mobilem, který uložili do rakve. Sheri byla ze smrti své babičky zdrcená a dlouho se s jejím odchodem nemohla smířit. Pomáhalo jí se občas vypsat v SMS, kterou poslala na babiččino telefonní číslo.

Velmi ji uklidňovalo, když se mohla někomu se svými problémy svěřit. Jednou, když opět napsala zesnulé babičce SMS o svém trápení a vztazích, jí ovšem přišla odpověď, kterou cituje web DailyMail: Hlídám tě, dostaneš se přes to, všechno bude v pořádku.“ Sheri nemohla uvěřit svým očím, měla velký strach. Bylo jí jasné, že zpráva nemůže být od její mrtvé babičky, a tak se zeptala, kdo jí vlastně píše. Když se jí odpovědi nedostalo, zavolal na babiččino číslo Sheriin otec.

Jednalo se o pochybení mobilního operátora

Na druhé straně aparátu se ozval muž, který rodinu informoval o tom, že dané číslo vlastní pouze několik týdnů a myslel si, že si z něj někdo dělá legraci. Příbuzní zesnulé Lesley byli z celé situace velmi rozhořčení, jelikož mobilnímu operátorovi zaplatili za zachování čísla. Web NYpost vysvětluje, že telefonní společnost měla číslo již nikomu neprodat, což ale neučinila. Vyjádřili proto rozčilené rodině velkou omluvu.

pohřeb iZdroj fotografie: Pixabay

Z celé situace byla nejvíce vyděšená Sheri, která na svou babičku stále vzpomíná, a posílání SMS jí psychicky pomáhalo. Zda rodina dostala od mobilního operátora nějaké odškodné, není známo. Veřejná omluva však byla namístě. Bohužel se ale nejedná o ojedinělý případ. Na DámskémDeníku jsme psali o podobné situaci, kdy se dívce ozval prostřednictvím SMS její zesnulý otec.

Co si o této situaci myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články