Čtyři roky posílala SMS zprávy svému zesnulému otci. Jednoho dne jí přišla odpověď, která ji dostala do kolen

Když dívce nečekaně zemřel otec při dopravní nehodě, nemohla se s tím roky smířit. Poněkud neortodoxně se s těžkou ztrátou vyrovnávala tak, že mu posílala vzkazy.

Smutná dívka kouká na mobil i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ztráta rodiče je pro každého potomka děsivou zkušeností, která otřese jeho životem od základů. I když už je dospělý a péči matky s otcem zdánlivě už nepotřebuje, přijde o bezpečné zázemí, jistotu a bezmeznou lásku, kterou nic nemůže nahradit. V podobně nepříjemné situaci se ocitla i třiadvacetiletá mladá žena, která se nemohla vyrovnat s úmrtím svého otce. Přestože opustil tento svět, posílala mu SMS zprávy.

Nemohla se vyrovnat s náhlou ztrátou táty

Po svém otci, který zemřel při dopravní nehodě, třiadvacetiletá Chastity Pattersonová z Newportu v americkém státě Arkansas dlouho truchlila. Nebylo pro ni snadné smířit se s tím, že už ho nikdy neuvidí. S traumatickou situací se rozhodla vypořádat poněkud neobvyklým způsobem. Psala textové zprávy a posílala je na otcovo telefonní číslo. Věděla, že si je už nemůže přečíst. Měla ale lepší pocit, když se svěřila. Prostě cítila, že není se svými problémy sama.

Celých třináct let navštěvoval otec místo, kde zemřel jeho syn. Jednou tam na něj čekal šokující vzkaz

V den, kdy od smutného výročí uplynuly čtyři roky, Chastity otci znovu popisovala v SMS, jak žije, jak se cítí a jak moc jí chybí. „Už jsou to čtyři roky, co jsem tě ztratila, a není dne, aby se mi po tobě nestýskalo. Za tu dobu se toho stalo hodně, což víš, protože ti to pravidelně píši. Porazila jsem rakovinu a taky se mi podařilo dokončit školu s vyznamenáním,“ cituje zprávu dívky určenou jejímu tátovi server DailyMail.

Na poslední zprávu někdo odpověděl

Chastity také napsala, že je smutná a má zlomené srdce, protože zkrachoval její vztah s přítelem. Optimisticky ale dodala, že nic nevzdává, protože všechny potíže ji naopak posílily a stala se z ní silná žena. „Chybíš mi, ale vím, že se jednou zase sejdeme. Chci, abys věděl, že dělám všechno správně a byl bys pyšný na to, jaká žena ze mě teď je. Mám tě moc ráda,“ zakončila SMS a poslala ji na tátovo číslo. Jenže tentokrát se stalo něco zvláštního. Na zprávu někdo odpověděl.

Smutný starší muž senior iZdroj fotografie: Freepik

Podle webu NewYorkPost se ukázalo, že telefonní číslo otce Chastity má už roky nový uživatel. Obdržel všechny zprávy, které poslala. „Sice nejsem tvůj táta, ale moc se těším na tvoje zprávy. Chtěl jsem odepsat už dávno, ale nechtěl jsem ti zlomit srdce. Jmenuji se Brad a přišel jsem při autonehodě o dceru. Tvoje SMS mě drží nad vodou. Jsi pozoruhodná mladá žena a přál bych si, aby moje dcera byla takový člověk, jako jsi ty,“ napsal Brad. Šokovaná dívka muži zavolala a pak si dlouho povídali.

Co říkáte na to, že dívce přišla odpověď?

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články